مدل موی کوتاه بسیار به روز است، اما مراقبت زیادی میخواهد. و بلند کردن پس از کوتاهی میتواند به شدت سخت باشد. علاوه بر رسیدگی هایی که با رفتن مداوم به سالن زیبایی انجام میشود، چند نکته راجع به این موضوع وجود دارد که با استفاده از آن میتوانید موهای خود را تا لخظه ی آخر بلند شدن به میزان دلخواه، خوش فرم نگه دارید.

به موهای خود بافت اضافه کنید

برای استتار موهای نا متوازن و پریشان خود از محصولات جانبی استفاده کنید. در این مدت از مدل های مختلفی که به موهای خود میتوانید بدهید استفاده کنید. با استفاده از اسپری های متنوع و یا حالت دادن به مو ها میتوانید حجم مو ها را بیشتر نمایان کنید.

فر کردن و بافتن

اگر مو های شما به اندازه کاقی ولی نا متناسب بلند شده، میتوانید با بافتن آنها این عدم توازن را از بین ببرید. در بافتن مو های خود خلاق باشید. با مدل بافت معمولی شروع کنید و سپس میان آن را فرانسوی ببافید و در انتهای بافت از سنجاق یا کش استفاده کنید، در این حالت شما از این عدم تقارن یک مدل زیبا بوجود آورده اید.و اگر قسمتی از مو ها به دلیل کوتاهی از بافت جدا شد، میتوانید با سنجاق آن را سر جای اولش محکم کنید.امروزه آشفتگی مو یکی از روش های آراستن آن است!

حرف آخر این که به دلیل عدم توازن و به هم ریختگی موقتی جا نزنید! اگز هیچ روشی جواب نداد، همیشه میتوانید با کمک سنجاق یا هر وسیله ای تمام موها را به سمت بالا جمع کنید.وحتی به عنوان یک روش سریع از هدبند با تل استفاده کنید. در این حالت قبل از اینکه بدانید مو هایتان به میزان دلخواه بلند شده است!

آیا این خبر مفید بود؟
بر اساس رای ۱ نفر از بازدیدکنندگان
با دوستان خود به اشتراک بگذارید: