هر دختری با موهای بلند می داند که آنها چشم نوازترین عامل زیبایی و همچنین بزرگترین درد بشمار می آیند. زمانیکه نوبت به موها می رسد همه ی خانوم ها چیزی برای گفتن دارند و در رابطه با محصولات مراقبتی مو با برندهای گوناگون صحبت کرده و تجربیات خود را در اختیار دیگران می گذارند. در این مقاله در رابطه با 9 عادت دختران با موهای بلند صحبت خواهیم کرد.

ـ استفاده از درمان های گوناگون نظیر نرم کننده ها و ماسک ها که جهت زیباتر بنظر رسیدن موهایتان مورد استفاده قرار می گیرند.

ـ وقتی که موهایتان بر روی بازوان شما پخش می شود در واقع شما را ناراحت می کند در نتیجه بفکر آن می افتید که موهایتان را به شیوه گوجه ای جمع کنید.

ـ موهای بلند بهانه شما برای دوش گرفتن های طولانی مدت بشمار می آید. این تقصیر شما نیست که زمان می برد بلکه شامپو باید در همه ی نقاط موی شما پخش شود.

ـ مراجعه به سالن های زیبایی برای اینکه مدل دادن به موهایتان دشوارترین کار برای شما بشمار می آید. دوستان شما که موهایی کوتاه دارند 15 دقیقه صرف حالت دادن به موهایشان می کنند اما شما باید یکساعت کامل وقت بگذارید تا بتوانید موهایتان را صاف کنید.

ـ همیشه اظهار می کنید که موهایتان را می زنید اما در واقع این کار را نمی کنید زیرا حتی نمی توانید راجع به آن فکر کنید و زمانی که دوستانتان در رابطه با موهای کوتاه شروع به صحبت می کنند سعی می کنید موضوع را عوض کنید.

ـ از افراد مشهوری که باشگاه طرفداران موهای کوتاه پیوسته اند متنفر هستید.

ـ موهای شما گره می خورند و برای شما مزاحمت ایجاد می کنند اما همچنان از آنها لذت می برید.

ـ حتی از کوتاه نمودن پایین موهای خود اجتناب می کنید زیرا زمان زیادی برده است تا موهای شما به این سایز برسد.

ـ در رابطه با مشکلات موهای بلند شکایت می کنید اما همچنان از موهای خود راضی هستید. گاهی صرفا با نارضایتی بیان می کنید که موهایتان خیلی دیر خشک می شود و یا زمان زیادی می برد تا از موهایتان مراقبت کنید.

آیا این خبر مفید بود؟
بر اساس رای ۳ نفر از بازدیدکنندگان
با دوستان خود به اشتراک بگذارید: