صورت بیضی : نوع صورتتان به شما این اجازه را میدهد که هر مدل مویی که دوست دارید روی صورت خود پیاده کنید. پیشانی و چانه در صورت های بیضی کاملا با هم متناسبند . برای همین در مورد شماهم موهای کوتاه و هم بلند زیباست

سنتی7

صورت گرد : برای دستیابی به یک صورت باریک تر سعی کنید موها را روی صورت بریزید. موها را از وسط باز کنید و بصورت حلقه های فر بر روی صورتتان بریزید.حالت موی فر در انتهای موها و در سمت چانه باعث بیشتر شدن گردی صورت میشود که نتیجه جالبی نخواهد داشت.

صورت قلبی شکل : فک و پیشانی پهن نشانه این صورت است . مدلهای موهای کوتاه برای این صورت ها مناسب است. جدا کردن یک دسته موی ضخیم و جدا برای این نوع صورت انتخاب مناسبی است. برای اینکه مو در قسمت بالایی پرپشت به نظر میرسد و باعث محو شدن خطوط پهن چانه و فک میشود.

پیشانی پهن و چانه بلند : موهایتان را زیر چانه جمع کنید. اینکار باعث میشود که تناسب صورتتان حفظ شود. همچنین چتری مو میتواند برای پوشاندن پهنی پیشانی مناسب باشد.

صورتی با اعضای درشت : اگر عضوی از صورتتان مانند بینی درشت باشد ، میتوانید این ویژگی را با پرپشت نگه داشتن موهاکمرنگ کنید .های لایت های روشن هم برای این صورت گزینه مناسبی است . موهای صافی که از وسط فرق باز شده اند باعث میشود که بینی درشت تر به نظر بیاید.این موضوع در مورد چتری بلند هم صادق است .

گردن کوتاه : اگر گردن شما کوتاه است و میخواهید موهای کوتاهی داشته باشید با استفاده از موهایی که بلندی آنها از سمت جلوی مو به سمت پشت افزایش پیدا میکند میتوانید مدل موی زیبایی داشته باشید.

آیا این خبر مفید بود؟
بر اساس رای ۱ نفر از بازدیدکنندگان
با دوستان خود به اشتراک بگذارید: