da2 مه شو:

منافذ بزرگ:

منافذ بزرگ، در نتیجه فعالیت بیش از حد غدد چربی در پوست هستند. منافذ بزرگ و خلل و فرج ها به علت ترشح بیش از حد چربی به وجود می آیند. امکان دارد این منافذ درشت و زبر بشوند که بدین ترتیب باعث زبری و خشنی پوست نیز می گردند.

درمان منافذ بزرگ:

با یک پاک کننده دارویی پوست را بشویید. برای حذف چربی از سطح پوست و بستن منافذ، از یک تونر کیفیت بالا استفاده نمایید. با این پاکسازی، بافت پوست نرم خواهد شد.

درمان خانگی جای آبله مرغان:

یک درمان خانگی و سنتی برای بهبود جای آبله مرغان؛ تهیه خمیری از برگ های درخت یاس بنفش هندی و زردچوبه با آب است. این ترکیب را امتحان نمایید. شاید برای شما مؤثر باشد.

درمان لکه ها با مواد غذایی:

خوردن چغندر، کدوی تلخ، کدو تنبل و گوجه فرنگی می تواند به روشن شدن لکه ها کمک کند.

پسوریازیس:ba4

پسوریازیس ، یک بیماری پوستی غیر مسری است که باعث ضخیم شدن، قرمزی و تکه های خشک پوست می شود. این بیماری معمولا پوست آرنج ، زانوها و پوست سر را تحت تأثیر قرار می دهد.

درمان پسوریازیس:

پوست یک موز را بگیرید و قسمت داخلی آن را بر روی منطقه آسیب دیده بمالید. حتی اگر با این کار، قسمتی از پوست قرمز شد ولی در عرض چند روز شما شاهد تغییرات در پوست خود خواهید بود.

پیچک سمی ( درماتیت سمی):

پیچک سمی در واقع التهاب پوست توسط تماس مستقیم با یک ماده تحریک کننده می باشد. این امر باعث خارش، قرمزی و یا التهاب پوست می گردد.

درمان پیچک سمی:

برای جلوگیری از خارش و التهاب، موز را بر روی منطقه آسیب دیده بمالید. در صورت نیاز، دوباره می توانید از همان پوست موز استفاده نمایید.ba

آیا این خبر مفید بود؟
بر اساس رای ۰ نفر از بازدیدکنندگان
با دوستان خود به اشتراک بگذارید: