مه شو: طبیعت؛ سرشار از مواد و عصاره های طبیعی است که برای داشتن پوستی صاف و سالم، به راحتی می توانید از آنها برای شستشو و لایه برداری صورت خود استفاده نمایید.

th2

1- پوسته داخلی پوست تخم مرغ:

لایه برداری صورت می تواند موجب حذف قرمزی آکنه ها گردد. یک راه درمانی ساده و طبیعی برای این امر، استفاده از پوسته داخلی پوست تخم مرغ می باشد. این پوسته را به طور مسقیم بر جوش های خود قرار دهید. حتما پس از اتمام کار، از مرطوب کننده ها استفاده کنید.

180px-Use-natural-sand-Step-2 - Copy

2- شن و ماسه ساحل:

به ساحل بروید و مقداری شن و ماسه ساحل را به همراه آب شور دریا در داخل یک بطری ریخته و به منزل ببرید. شن و ماسه را به همراه آب شور دریا، داخل یک ظرف بزرگ بریزید و سپس با کمک دست های خود، آنها را به صورت دورانی و بسیار آرام بر صورت خود قرار دهید. بگذارید چند دقیقه ای بر صورت شما بمانند. پس از گذشت چند دقیقه، می توانید صورت خود را بشویید.

180px-Put-a-teaspoon-of-sugar-Step-3

3- شکر:

یک قاشق غذاخوری شکر را به لایه بردار یا پاک کننده صورت خود اضافه نمایید و سپس آنها را به آرامی به صورت خود بمالید.

sa2

4- آب نمک:

آب را گرم کنید. سپس مقدار زیادی نمک در آب بریزید. یک گوش پاک کن را در آب فرو کرده و آن را در محل جوش ها به کار ببرید. این کار را تا زمانی انجام دهید که جوش ها کوچک شوند.

sh2

5- صدف های گردو مانند:

صدف های گرد و گردو مانند را با دقت و ظرافت خرد کنید و با پاک کننده های خود مخلوط نمایید. این ترکیب مانند لایه بردارها عمل می کند. به یاد داشته باشید که این ترکیب را باید بسیار آرام بر پوست صورت خود بمالید.

an

6- انگور:

از انگور می توانید به عنوان پاک کننده طبیعی صورت، استفاده نمایید.

آیا این خبر مفید بود؟
بر اساس رای ۲ نفر از بازدیدکنندگان
با دوستان خود به اشتراک بگذارید: