labe tire b

مه شو: عوامل بسیاری وجود دارند که باعث تیرگی رنگ لب ها می شوند. نور خورشید و اشعه ماوراء بنفش، مهمترین عامل تیرگی لب هستند. از علل دیگر می توان از آلرژی ها، سیگار کشیدن، مصرف کافئین زیاد، و عدم تعادل هورمون ها نام برد. داشتن لب های گلگون و زیبا از مهمترین عوامل جذابیت خانم ها به شمار می رود. راه های زیادی برای روشن و خوش رنگ کردن لب ها وجود دارد که در اینجا به معرفی برخی از راه های طبیعی در این زمینه می پردازیم: asal1- عسل:

عسل، ماده طبیعی است که رنگ لب هایی را روشن می سازد که به خاطر عوامل خارجی و سن تیره شده اند. عسل دارای مزایای بسیاری است؛ از جمله باعث نرمی و لطافت لب های شما می گردد و به آنها رنگ صورتی خوش رنگ و درخشانی می بخشد. سعی کنید هر شب یا هر روز از آن استفاده کنید. در طول روز یا در تمام طول شب، عسل را روی لب های خود قرار دهید و اجازه دهید تا آن بر روی لب های شما خشک شود و بعد با آب لب های خود را بشویید.

asal52- لیمو:

معمولا لیمو برای رفع تیرگی ها و لکه های پوست به کار می رود. از لیمو می توانید برای روشن کردن رنگ لب های خود نیز استفاده کنید. شبها بهترین زمان استفاده از لیمو بر روی لب ها است. شبها قبل از خواب، آب لیموی تازه را به روی لب های خود بزنید و سپس آنها را ماساژ دهید.

asal4

3- آب توت فرنگی:

برای داشتن لب هایی صاف، نرم و صورتی؛ یک قاشق غذاخوری آب توت فرنگی را با دو قاشق غذاخوری وازلین مخلوط کرده و روزانه بر روی لب های خود قرار دهید.

rr34- تمشک، عسل و آلوئه ورا:

انواع مختلف توت از جمله تمشک می تواند باعث روشن شدن رنگ لب ها گردد. تمشک را با عسل خالص و آب آلوئه ورا مخلوط نمایید تا حالت خمیری پیدا کند. این ترکیب را بر روی لب بگذارید و اجازه دهید 5 دقیقه بر روی آن بماند. تمشک حاوی ویتامین ها و مواد معدنی حیاتی و مورد نیاز لب های شما است، به طوری که استفاده از آن، باعث جذابیت و سلامت لب ها می گردد.

asal105- روغن زیتون:

روغن های بسیاری وجود دارند که لب های تیره و ترک خورده را روشن کرده و بهبود می بخشند. می توان از روغن هایی مانند روغن زیتون، روغن خردل، روغن درخت چای و روغن میخک نام برد که در این میان، روغن زیتون از همه بهتر و مفیدتر می باشد زیرا هیچ ضرری برای لب ها ندارد. یکی از این روغن ها را انتخاب کنید و شب ها آن را قبل از خواب، به لب های خود بمالید.

asal136- تکه های یخ:

به منظور مرطوب سازی و تازگی لب های خود، تکه های یخ را بردارید و لب های خود را با آنها ماساژ دهید.

asal14:7- روغن کرچک و روغن بادام

روغن کرچک را با روغن بادام مخلوط کرده و سپس لب های خود را با این مخلوط ماساژ دهید. با این کار، لب هایی به رنگ صورتی خوش رنگ و جذاب خواهید داشت.

آیا این خبر مفید بود؟
بر اساس رای ۱۳ نفر از بازدیدکنندگان
با دوستان خود به اشتراک بگذارید: