آیا شما از آن دسته کسانی هستید که به سختی در باشگاه تمرین می کنید تا از شر بازو های شل و آویزان خود که با هر حرکت بالا و پایین میشوند رها شوید؟! اگر جوابتان مثبت است مقاله زیر را که مخصوص شما نوشته شده بخوانید.

آیا میدانید

15000 جراحی پلاستیک در سال 2012 بر روی بازو انجام شد. که در مقایسه با آمار 300 تا در سال 2000 بسیار زیاد میباشد.

برگردیم به بحث داغ خودمان. پزشکان ادعا دارند که آخرین گرایش در زمینه ی جراحی پلاستیک مربوط به صورت و یا پایین تنه نیست.بلکه به بازو های بالایی مربوط است.و به قدری مورد بررسی قرار گرفته که بسیاری از مردم این راه مؤثر برای کاهش وزن را انتخاب میکنند. حجیم کردن سینه همچنان در آمریکا نسبت به جراحی های دیگر محبوب است. آمار ها نشان داده 15000 جراحی بازو در سال 2012 انجام شده است. 98% این آمار زنان بوده اند. میانگین سن این بیماران بین 40 تا 45 سال بوده است.

عامل سن

وزنه زدن به این امر کمک میکند ولی فقط تا حدی بخصوص. برای کسانی که تحت جراحی گذرگاه شکمی قرار گرفته اند و یا مقدار زیادی کاهش وزن داشته اند، پوست شل و ول امری است که بدون انکار باید با آن دست و پنجه نرم کنند. جراحی ترفیع بازو عملی است که در آن چربی های اضافه از پشت بازو برداشته میشود و پوست اضافه تا زیر بغل کشیده میشود. در جراحی های بازو بی حسی موضعی جوابگو میباشد،و تنها زخم کوچکی پشت بازو از آن به جا میماند، جراحی های بزرگترکه شامل لیپوساکشن و ایجاد شکافی از زیر بغل تا آرنج میباشد برای کسانی توصیه میشود که در مدتی کوتاه،مقدار زیادی وزن از دست داده اند. رفتن یا نرفتن به زیر تیغ جراحی کاملا به خود شما بستگی دارد. برای کسانی که به سختی ورزش میکنند،این جراحی هم به لطف اشخاص معروف طرفدار پیدا کرده است، اما برای افرادی که در مدتی کوتاه خواهان بازوان خوش فرم هستند، میتواند گزینه ی مناسبی باشد.

آیا این خبر مفید بود؟
بر اساس رای ۰ نفر از بازدیدکنندگان
با دوستان خود به اشتراک بگذارید: