چگونه لستین و ویتامین B6 سبب لاغری می شود؟

لستین: لستین که خود نوعی ماده چرب است به عنوان شکننده و حلال چربی عمل می کند. مبتکرین این رژیم معتقدند که در غذاهای ما لستین کافی وجود ندارد که به گونه ای موثر عمل کند بنا بر این به ناچار باید به غذاهایمان لستین اضافه کنیم. لستین را می توانید بصورت ذرات ریز (دانه دانه یا پودر مانند) روی غذا بپاشید یا آن را در نوشابه هایی چون شیر مخلوط نموده و میل نمایید.

سرکه سیب: سرکه سیب از سیب تخمیر شده به دست می آید و برای بدن منبع سرشاری از مواد معدنی محسوب می گردد به ویژه بدن را از نظر پتاسیم و فسفر بی نیاز می سازد این مواد برای سلامتی شما بسیار ضروری هستند و نه تنها سلامتی شما را تضمین می نمایند بلکه روحیه شما را نیز به گونه ای موثر بهبود می بخشند. یک قاشق چای خوری سرکه سیب در یک لیوان آب بریزید به هم بزنید و میل کنید، روزانه 3 لیوان آب با 3 قاشق چای خوری سرکه سیب میل نمایید.

اشنه دریایی (اسفناج دریایی) : اسفناج دریایی نام بهتری برای علف های هرز دریایی است! می خواهید بپرسید علف های هرز دریایی در برنامه غذایی شما چه می کند؟ اشنه یا اسفناج دریایی منبع سرشاری از ید است. ید نیز سیستم سوخت و ساز بدن شما را منظم می کند. اسفناج دریایی کمک می کند تا چربی مواضعی که معمولا به سختی آب می شوند نیز بسوزند.

در هر وعده غذا 3 عدد قرص اشنه دریایی میل نمایید.

ویتامین B6: ویتامین B6 یکی از اعضاء قوی خانواده ب کمپلکس است. چنین به نظر می رسد که این ویتامین سبب می شود تا آب زیادی در بدن جمع نشود. زیرا بر روی پتاسیم و سدیم موجود در بدن عمل نموده و سبب توازن آب بدن می گردد. روزانه یک قرص 50 میلی گرمی ویتامین B6را در خلال صرف غذایتان میل کنید.

برای سهولت و راحتی کاری هزاران هزار نفر از رژیم گیرندگان که امروزه بدنبال لستین، اشنه دریایی و ویتامین B6 در جستجو هستند، شرکت های دارویی فراورده ای ساخته اند که شامل این 3 ماده می گردد و بصورت کپسولی در اختیار علاقمندان قرار داده اند.

کافی است یک کپسول آن را در هر وعده با رژیمتان میل نمایید. قبل از هر نوع تصمیم خودسرانه، این مورد را نیز با پزشکتان در میان بگذارید او می تواند اطلاعات جالبی در این باره در اختیارتان بگذارد

آیا این خبر مفید بود؟
بر اساس رای ۶ نفر از بازدیدکنندگان
با دوستان خود به اشتراک بگذارید: