کشف یک شیوه ی زندگی سالم، تلاشی سودمند است که اثرات مطلوبی در زندگی تان بر جای می گذارد، اما تلاش برای داشتن یک اندام متناسب، نتیجه ای به دنبال ندارد. وقتی هدف مان رسیدن به اندامی بی نقص است، در واقع خود را در مسیری هدایت می کنیم که به شکست منتهی می شود. در حقیقت هیچ گاه نمی توان به کمال مطلوب رسید چون همیشه پس از هر پیشرفتی بلافاصله ذهن مان را درگیر چیز دیگری می کنیم که باید تغییر داده شود. همواره به بدنی فکر کنید که سالم بوده و کارایی داشته باشد، نه اندام زیبایی که فقط برای نمایش دادن خوب است.

رزی ادونل (Rosie-O`Donnell) مجری برنامه های کمدی، از وقتی به یاد می آورد با مشکل اضافه وزن مواجه بوده و همواره با آن مبارزه کرده است. روزی رزی تصمیم گرفت باشگاهی افتتاح کند و افراد چاق را تشویق کند تا عادات غذایی خود را تغییر داده و سلامتی شان را بهبود بخشند. او درباره ی انتخاب مربی می گوید: من به دنبال یک عروسک باربی که مدام تکرار کند تو باید این کار را انجام دهی، نبودم.

مردم با شنیدن این موضوع با خود فکر می کردند: من هرگز دوست ندارم شبیه او شوم. چرا خودم را به دردسر بیندازم و پیش از آن که شروع کنند، دلسرد می شدند.

 

آیا این خبر مفید بود؟
بر اساس رای ۱ نفر از بازدیدکنندگان
با دوستان خود به اشتراک بگذارید: