مه شو : کوروش تهامی از بازیگران مطرح کشور است. کوروش تهامی با بازی در سریال زیر تیغ شناخته شد. کوروش تهامی متاهل بوده و با پونه یزدانی ازدواج کرده است.پونه یزدانی همسر دوم کوروش تهامی پس از جدایی او با شبنم طلوعی است. پونه یزدانی فارغ التحصیل رشته ی نقاشی بوده و دو دوره تخصصی گریم بین المللی را گذرانده است.

کوروش تهامی

 

به گفته همسرش کوروش تهامی، وی عاشق رنگهاست و استاد چیده مان رنگ ها در کنار همدیگر است. پونه یزدانی که در رشته گریم آموزش دیده است معتقد است با اینکه کار و تحصیلاتش از بعد حرفه ای و آکادمیک مستقیما با هنر بازیگری و سینما مرتبط نیست اما این رشته را با عالم سینما و هنر نزدیک میداند و بسیار دوست دارد.

 

کوروش تهامی

 

پونه میگوید : «هنوز این فرصت را نداشته‌ام که در این رشته فعالیت کنم اما می‌دانم کاری جذاب و البته سخت است.» پونه یزدانی و همسرش ارتباط بسیار خوبی با هم دارند و از بودن در کنار هم لذت میبرند. به گفته کوروش تهامی بسیاری از هماهنگی‌های زندگی‌ مشترکشان مانند سفرها، دیدارهای خانوادگی، رفت‌وآمد و. . . برعهده پونه است. وی معتقد است که از همان ابتدای ازدواج بنا را بر مشارکت و مشورت گذاشته اند و همیشه سعی در همفکری در تمام کارها داشته و معمولا کمتر اتفاق می‌افتد کاری را بدون مشورت با هم انجام دهند.

 

آیا این خبر مفید بود؟
بر اساس رای ۸ نفر از بازدیدکنندگان
با دوستان خود به اشتراک بگذارید: