مه شو : جواد عزتی و رعنا آزادی ور را در حال دعوا در سکانسی از سریال زخم کاری می بینید. سریال زخم کاری پربیننده ترین سریال ایران است که اخیرا از شبکه نمایش خانگی پخش شده است. جواد عزتی و رعنا آزادی ور در این سریال به معنای واقعی درخشیدند. جواد عزتی از توانا ترین و با استعدادترین بازیگران ایران است که هم در نقش های درام و هم در نقش های کمدی و طنز بهترین بازی را از خود به نمایش می گذارد. بسیاری از مردم بعد از سریال زخم کاری جواد عزتی به او لقب ستاره و سوپراستار داده اند.

جواد عزتی

جواد عزتی در سریال زخم کاری 

جواد عزتی با بازی درخشان خود در سریال زخم کاری موجب جذب مخاطبان زیادی شد. جواد عزتی در فیلم های زیادی ایفای نقش کرده است. در ادامه فیلم های جواد عزتی را به شما معرفی کرده ایم. جواد عزتی متولد 20 دی ماه سال 60 در تهران است. جواد عزتی از دانشگاه سوره فارغ التحصیل شده است.

جواد عزتی در فیلم های پرفروشی همچون آینه بغل، اکسیدان، چهار انگشت، لاتاری و ماجرای نیمروز و ماجرای نیمروز رد خون بازی کرده است. جواد عزتی تا به امروز سه بار کاندید دریافت سیمرغ بلورین از جشنواره فیلم فجر شده است. اخبار جواد عزتی و همسرش را با ما دنبال کنید.

جواد عزتی

رزومه کاری جواد عزتی

جواد عزتی از سال ۱۳۷۵ به صورت حرفه ای وارد دنیای بازیگری شده است. عزتی ابتدا در تئاتر فعالیتش را شروع و سپس در سال ۱۳۸۱ اولین کار تلویزیونی اش را بازی کرده است.

وی در مجموعه های مثل هیچ کس، کمربندها را ببندیم، سه دونگ، سه دونگ، مرد هزارچهره، چاردیواری، لطفاً دور نزنیم، دست بالای دست، و دردسرهای عظیم ایفای نقش کرده است. او در سریال های باغ مظفر، قهوه تلخ و دردسرهای عظیم ۲ و همچنین سینمایی آینه بغل نیز حضور داشت که با همسرش مه لقا باقری هم بازی بودند.

جواد عزتی

جواد عزتی و همسرش مه لقا باقری

 

جواد عزتی و همسرش مه لقا باقری از زوج های جوان دنیای هنر هستند که زندگی مشترک خود را از سال 1385 آغاز کرده اند. این زوج هنری که هر دو از بازیگران سینما ، تلویزیون و تئاتر هستند از طریق فعالیت بازیگری با یکدیگر آشنا شده و ازدواج کردند.

جواد عزتی که این روزها یکی از سوپراستارهای عرصه بازیگری در کشورمان است در چند پروژه مشترک با همسرش نقش آفرینی کرده و سریال زخم کاری آخرین فعالیت این زوج است. یکی از نکات قابل توجه و پرحاشیه در زندگی این زوج اختلاف سنی آنها با هم است. همسر جواد عزتی ، مه لقا باقری متولد خردادماه سال 1360 و چند ماه از آقای بازیگر بزرگتر است.

جواد عزتی

فیلم آینه بغل جواد عزتی

فیلم «آینه بغل» به کارگردانی منوچهر هادی محصول سال ۱۳۹۶ که جواد عزتی یکی از نقش های اصلی آن را بازی کرده است، در سه روز اول فروش خود توانست به فروش یک میلیارد و دویست میلیون تومانی دست یابد و رکورد فیلم های «فروشنده» و «ساعت پنج عصر» را بشکند و این اتفاق در کنار فروش فیلم اکسیدان، جواد عزتی را تبدیل به پرفروش ترین بازیگر سال ۱۳۹۶ ایران کرد.

جواد عزتی

فیلم های جواد عزتی

چهار انگشت (1397)

جان دار (1397)

ما همه با هم هستیم (1397)

 دو طبقه روی پلیوت (1396)

 لاتاری (1396)

 تنگه ابوغریب (1396)

 هزارپا (1396)

آینه بغل (1396)

 اکسیدان (1395)

خرگیوش (1395)

ماجرای نیمروز (1395)

هفت معکوس (1394)

پارادایس (1394)

زاپاس (1394)

در مدت معلوم (1393)

تگرگ و آفتاب (1393)

پشت درهای بسته(1393)

شیار 143 (1392)

فرشته ها با هم می آیند (1392)

کلاشینکف (1392)

جابه جا (1391)

همه چیز برای فروش (1391)

همبازی (1390)

همه چی آرومه (1389)

آفریقا (1389)

طلا و مس (1387)

تله فیلم آن آواز غمناک (1393)

نیش کارگردان مجید صالحی

جواد عزتی

علاقه به کار هنری

مدرسه که می رفتم فیلم های کمدی جری لوییس از جمله «بیماری قلابی» را دوست داشتم که بعدا دو برادر بزرگم من را با سینما آشنا کردند  یادم است فیلم «گلنار» را هفت بار در سینما و «اجاره نشین ها» را توی ویدیوی خانگی دیدم

جواد عزتی

تئاتر از 15 سالگی

اولین بار سال 1375 وقتی 15 ساله بود در یک خانه فرهنگ بعد از تست وارد یک گروه تئاتر شد و از آنجا با نمایش های خیابانی و کودک شروع بکار کرد

جواد عزتی

در جلوی دوربین

بعد از 6 سال تجربه تئاتر سال 1381 به دعوت سعید آقاخانی با مجموعه قصه های شبانه بعنوان بازیگر و صداپیشه عروسک اولین بار جلوی دوربین رفت

 

گزارشگر : مرضیه عزتی

آیا این خبر مفید بود؟
بر اساس رای ۷ نفر از بازدیدکنندگان
با دوستان خود به اشتراک بگذارید: