مه شو : پرستو صالحی بازیگر سینما و تلویزیون است. پرستو صالحی در آخرین استوری اینستاگرام خود با انتشار تصویری از داخل هواپیما نوشت: سخت بود دل کندن خیلی سخت ، کاربران شبکه‌های اجتماعی این استوری پرستو صالحی را به معنای مهاجرت او تلقی کرده‌اند پرستو صالحی متولد 9 آبان 1356 است.

پرستو صالحی

پرستو صالحی و حاشیه های جنجالی اش

پرستو صالحی در اینستاگرام بسیار فعال است. پرستو صالحی به ورزش علاقه زیادی دارد. پرستو صالحی استقلالی است. در یک باشگاه مختلط پرستو صالحی مشاهده شده است. فیلم صحبت های پرستو صالحی را ببینید.

پرستو صالحی بازیگر زن مشهور تلویزیون که البته چند سالی است کم کار شده (شاید به دلیل حاشیه های بسیار زیادی که ایجاد می کند) لایو اینستاگرامی از ورزش کردن خود در یک باشگاه نشان داد که کاربران متوجه شدند این باشگاه مختلط است.

در این ویدیو پرستو صالحی که در حال ورزش کردن کنار مردان است می گوید من کنار این آقا دارم ورزش می کنم و هیچ انقلابی صورت نگرفت ! البته بعد صحبت خودش را نقض می کند و می گوید که آدم خجالت می کشد !

پرستو صالحی چند هفته پیش با استوری های جنجالی بر علیه عزاداری محرم سوژه شده بود : او خطاب به همه آن هایی که عازم سفر هستند و بی خیال دورهمی نمی شوند و در این اوضاع و احوال در مراسم های مذهبی شرکت می کنند، لقب “بی غیرت” داده است.

امروز چهر ه های معروف دیگری هم به حمایت از کادر درمان پرداخته اند. گلاره عباسی، مهران غفوریان و … از دیگر سلبریتی هایی بودند که با انتشار پست و استوری در صفحه شخصی شان از کادر درمان حمایت کردند.

پرستو صالحی

بیوگرافی پرستو صالحی / پرستو صالحی کیست؟

مادرش خانه‌دار است و پدرش تکنسین مهمات سازی ارتش، که ۹ فروردین ۱۳۸۷ درگذشت. یک برادر به نام امیرشاهین دارد که مهندس کامپیوتر است و همسر برادرش مارال باغ‌شیرین، مهندس الکترونیک است. پرستو صالحی دانشجوی انصرافی رشته نمایش است. وی در حال حاضر با مادرش زندگی می‌کند.

اسطوره‌هایش فریدون فرخزاد، محمدعلی فردین، ناصر حجازی، داریوش اقبالی، بهرام بیضایی و … هستند و عاشق گل نرگس، دریا، ماه، شعر و البته سینما است. فعالیت هنری خود را از سال ۱۳۷۵ با کار تئاتر آغاز نموده و اولین نقش بلندش را در سریال محاکمه به کارگردانی حسن هدایت ایفا کرده‌است. مُعرِفش به آن کار، استاد گریمش فرهنگ معیری بوده که دوره گریم را هم نزد خود ایشان گذرانده‌است.

او پس از بازی در سریال تلویزیونی زیر آسمان شهر به در میان مردم شناخته شد. همچنین، پرستو صالحی به همراه برادرش، امیر صالحی، با حضور در هجدهمین قسمت از برنامه ماه عسل در رمضان سال ۱۳۹۵ از اعتیاد پدرش به مواد مخدر پرده برداشت.

پرستو‌صالحی، در خرداد ماه ۱۳۹۹ در اینستاگرام خود اعلام کرد که به خاطر حضور در مراسم قربانیان انهدام هواپیمایی اوکراین توسط سپاه و پستهای اینستاگرامی‌اش احضار شده و اکنون با قید وثیقه آزاد است. او نوشت: از امروز به خاطر تنهایی خودم سکوت می‌کنم، به حرمت موی سپید مادرم سکوت می‌کنم، به خاطر تپش قلب برادرم سکوت می‌کنم. سکوتی سنگین‌تر از فریاد.صالحی از هشتگ‌های ممنوع‌ کار، ممنوع‌ کلام و ممنوع‌ خروج برای خود استفاده کرده‌است.

پرستو صالحی

فیلم های سینمایی که پرستو صالحی در آن بازی کرده است:

چشمهایش ۱۳۷۸ فرامرز قریبیان

تو را دوست دارم ۱۳۷۸ عبداله باکیده

اعتراض ۱۳۷۸ مسعود کیمیایی

هم‌کلاس ۱۳۸۰ سعید خورشیدیان

آقا ۱۳۸۲ امید بهکار

زیگزاگ ۱۳۸۸ مجید توکلی
پرستو صالحی
مسلخ ۱۳۹۵ اصغر نصیری
تخته‌گاز ۱۳۹۷ محمد آهنگرانی
به وقت طلاق ۱۳۹۷ حسن حجگذار
این زمینی‌ها مسعود شاه محمدی شبکه تهران
۳۶ قسمت
۱۳۷۸ تنها در تاریکی مسعود رشیدی شبکه ۲
۱۶ قسمت
۱۳۷۸ شب چراغ جمال شورجه
امیر قویدل
مجید جوانمرد شبکه ۲
۲۴ قسمت
۱۳۷۹ همسفر قاسم جعفری شبکه ۳
۳۰ قسمت
۱۳۷۹ سفر باران بهروز طاهری شبکه ۱
۱۵ قسمت
۱۳۷۹ مهر پنهان محمد نجف اوشانی
۱۳۸۰ زیر آسمان شهر مهران غفوریان شبکه ۳
۶۳ قسمت
۱۳۸۰ تب عباس مرادیان
۱۳۸۰ عشق سال‌های جنگ علی بهادر شبکه ۳
۱۳ قسمت
۱۳۸۱ شبکه محمود عزیزی شبکه ۲
۱۳۸۲ مهمان‌پذیر طوبی منوچهر پوراحمد شبکه ۱
۹۰ قسمت
۱۳۸۲ روژان ماشاالله شاهمرادی‌زاده شبکه ۲
۱۳۸۳ دوباره زندگی نادر مقدس شبکه تهران
پرستو صالحی
۱۵ قسمت
۱۳۸۳ رسم شیدایی اکبر خواجویی شبکه ۲
۴۰ قسمت
۱۳۸۴ ارث بابام مهران غفوریان شبکه ۳
۲۴ قسمت
۱۳۹۲ شوخی کردم مهران مدیری شبکه نمایش خانگی
۲۴ قسمت
۱۳۹۴ شهر من شیراز محمد بنایی شبکه ۲
۱۴ قسمت
آیا این خبر مفید بود؟
بر اساس رای ۱۸ نفر از بازدیدکنندگان
با دوستان خود به اشتراک بگذارید: