انواع جراحی های زیبایی

انواع مختلفی از جراحی های زیبایی هستند که به بهبود ظاهر فرد منجر می شوند . در ادامه به برخی از عمل های جراحی زیبایی که در بین همگان محبوب هستند پرداخته می شود.

هیچ کس به طور کامل از ظاهر فیزیکی خود راضی نیست . برخی دوست دارند بینی شان صاف تر باشد ، برخی مایلند لب هایشان مانند آنجینا جولی باشد برخی در آرزوی داشتن کمری باریک هستند و یا دوست دارند سینه های زیباتری داشته باشند . بسیاری از افراد یاد می گیرند که با ظاهر فیزیکی خود چطور زندگی کنند اما بقیه ی افراد مایل به انجام عمل جراحی هستند.

جراحی زیبایی به عنوان جراحی پلاستیک شناخته می شود و کمک می کند تا نقاط منفی ظاهر فیزیکی خود را درست نمایید و اعتماد به نفستان افزایش یابد. جراحی پلاستیک می تواند در بخش های مختلف بدن انجام شود. در ادامه برخی از عمل های جراحی بررسی می شوند.

جراحی زیبایی بینی:

افراد به منظور بهبود شکل و اندازه بینی خود عمل جراحی می کنند. ممکن است به دلیل یک حادثه و یا نقص بینی هنگام تولد یا آسیب دیدگی شدید عمل جراحی بینی لازم می شود. افرادی که مشکلات تنفسی دارند به عمل جراحی روی می آورند و هزینه عمل جراحی به شدت عمل و پیچیدگی عمل مورد نیاز بستگی دارد.

جراحی گوش :

برای اصلاح ظاهر گوش که ممکن است در اثر حوادث و یا از بدو تولد دچار مشکلاتی باشد از این جراحی استفاده می شود. گاهی اوقات مشکل در ساختار گوش باعث ناشنوایی می شود که نیازمند جراحی است.

عمل جراحی پلک :

این عمل جراحی در ظاهر چشم موثر است. در این عمل پلک برداشته می شود و با توجه به چشم های بیمار طوری تغییر داده می شود که چشمان خسته یا خمار به نظر نرسند . این عمل برای کسانی که افتادگی پلک دارند بسیار مناسب است.

ادامه دارد...

آیا این خبر مفید بود؟
بر اساس رای ۲ نفر از بازدیدکنندگان
با دوستان خود به اشتراک بگذارید: