کشیدگی پوست :

برای افرادی که پوست صورتشان شل شده و افتاده به نظر می رسد مناسب است.و در این عمل جراحی چین و چروک پوست نیز بر طرف می شود و پوست جوان تر به نظر میرسد. ممکن است لازم باشد از ناحیه نزدیک ابرو ،گردن یا گونه پوست کشیده شود.

عمل جراحی پهلو و شکم :

در این نوع عمل جراحی، چربی زیادی از این نواحی برداشته می شود.و همچنین به سفت کردن پوست شکم کمک می کند.و باعث می شود شکم شما باریک و لاغر به نظر برسد. وقتی چربی اضافه برداشته می شود وزن شما نیز کاهش می یاید و در نتیجه ظاهر شما جذاب تر به نظر خواهد آمد. خانم هایی که بعد از بارداری و زایمان پوست شکمشان شل شده است اغلب مایل به انجام این عمل جراحی هستند.

لیپوساکشن:

مشابه جراحی شکم و پهلو می باشد و چربی های اضافه شکم را از بین می برد و پوست اضافی را از بین می برد. روش های مختلفی برای لیپوساکشن وجود دارد نظیر لیزر درمانی ، مزوتراپی، فرکانس های رادیویی وجود دارد و بنا به شرایط بیمار هر کدام از این روش ها استفاده می شود و نتایج این عمل از بیماری به بیمار دیگر متفاوت است.

جراحی سینه :

بسیاری از خانم ها از شکل و اندازه سینه خود ناراضی هستند کسانی که مایلند سینه های بزرگتری داشته باشند از پروتز استفاده می کنند. برخی از خانم ها سینه های شلی دارند که بر اثر کهولت سن و شیر دهی به این شکل در آمده است به این افراد نیز جراحی سینه پیشنهاد می شود که ظاهر مناسب تر و سینه های سفت تر با قابلیت ارتجاعی داشته باشند. نوع دیگر جراحی سینه برای کوچک کردن سینه می باشد که چربی اضافه سینه و پوست اضافی آن برداشته می شود و در نتیجه سینه کوچک می شود.

ایمپلنت مو :

یک جراحی شایع حتی در بین افراد مشهور و به ویژه مردان می باشد. در این عمل جراحی سری که کاملا بی مو باشد با موهای مصنوعی پر از مو می شود.

به غیر از این عمل های جراحی ، لیزر برای برداشتن موهای زائد، لیزر سطح پوست جراحی برای جلوگیری از چاقی نیز وجود دارند. تمام عمل های جراحی با ریسک زیادی همراه هستند. خونریزی، زخم، آسیب عصبی و عوارض ناشی از بیهوشی از جمله خطرات هر عمل جراحی پلاستیک می باشد.

بنابراین بهتر است پیش از انجام هر عمل جراحی با دکتر مشورت کنید و چون عمل های جراحی زیبایی با بیمه پرداخت نمی شوند و هزینه زیادی را در بر خواهند داشت باید به خوبی پیش از عمل فکر کنید.

آیا این خبر مفید بود؟
بر اساس رای ۰ نفر از بازدیدکنندگان
با دوستان خود به اشتراک بگذارید: