از زمان‌های گذشته تا امروز، چاقی و اضافه وزن برای انسان مضر بود و مشکلات و بیماری‌های مختلفی برای او ایجاد می‌کرد. تکنولوژی روز دنیا نیز با توجه به همین مشکلات و بیماری‌های ناشی از اضافه وزن، راه حل‌های مختلفی را در بازار به ما عرضه کرده است. امروزه دیگر می‌توان با توجه به هدف‌های مختلف از روش‌های متفاوتی برای لاغری استفاده کرد. سیستم و نوع کار این دستگاه‌های مختلف لاغری که در بازار وجود دارند، به صورتی طراحی و ساخته شده‌اند که میان اندام‌های مختلف افراد تناسب بدنی ایجاد کنند. به دلیل همین روش کار حرفه‌ای است که در کلینیک‌های مختلف استفاده از این دستگاه‌ها طرفداران بسیار زیادی پیدا کرده است. با روی کار آمدن این دستگاه‌ها تعداد مراجعه کنندگان به کلینیک‌های لاغری روز به روز افزایش پیدا کرد و امروزه دیگر کم‌تر کسی پیدا می‌شود که از وجود چنین دستگاه‌هایی بی‌اطلاع باشد. در این مطلب قصد داریم شما را با مقایسه انواع دستگاه‌های لاغری آشنا کنیم. برای آشنایی با روش‌های انتخاب دستگاه‌های لاغری مناسب در ادامه مطلب با ما همراه باشید.

1

از دستگاه لاغری فارادیک رادیوم B333 چه می‌دانید؟

یکی از انواع دستگاه‌های لاغری همین دستگاه لاغری فارادیک است. این دستگاه از آن‌دسته دستگاه‌های 10 کاناله است که 20 عدد پد دارد. پدهای دستگاه به نقطه‌های مختلف بدن متصل می‌شود. این دستگاه 12 برنامه و 6 کلید برای عملکرد دارد. با استفاده از این دستگاه دیگر کاهش چربی، ورزش پستان و لاغری مشکل بزرگ و ناراحت کننده‌ای نیست. از این دستگاه در بسیاری از سالن‌های لاغری و زیبایی برای برآوردن تقاضاهای مشتریان استفاده می‌شود. در بحث لاغری یکی از مهم‌ترین و بزرگ‌ترین ابعاد شکستن چربی به دستگاه لاغری فارادیک تعلق دارد و استفاده از این دستگاه برای سالن داران و کلینیک‌های لاغری بسیار مفید و موثر است.

2

دستگاه لاغری آر اف (RF) بر میزان لاغری تا چه اندازه تاثیرگذار است؟

حفظ سلامت جسمی تنها یک قسمت از دلایل لاغری و تناسب اندام است. از دیگر فواید تناسب اندام می‌توان به ارتقا سلامت روانی و روحی و افزایش اعتماد به نفس اشاره داشت. دستگاه آر اف (RF) یکی از دستگاه‌های لاغری و تناسب اندام به شمار می‌رود. کلمه RF به معنای موج‌های رادیو فرکانسی است. از این امواج در دنیای پزشکی به وفور استفاده می‌شود. این روش را یکی از روش‌های غیرتهاجمی می‌دانند که هیچ ضرری برای بیمار ندارد و کاملا روش مطمئنی است. یکی از بزرگ‌ترین مزیت‌های این دستگاه استفاده از انرژی فرکانس رادیویی است که بدون کم‌ترین آسیب، پوست را گرم می‌کند تا در نهایت سلول‌های چربی شکسته شوند. روش کار با این دستگاه به صورتی است که برای ماه اول به صورت یک‌بار در هفته مورد استفاده قرار می‌گیرد. ماه دوم لازم است آن را هر دو هفته فقط یک‌بار مورد استفاده قرار داد. از ماه سوم به بعد تنها یک‌بار در ماه کفایت می‌کند. احساس گرمای ملایم در طول درمان کاملا طبیعی است. همچنین ممکن است به میزان اندکی قرمزی بعد از درمان روی پوست شما ایجاد شود که اصلا جای نگرانی ندارد. بعد از درمان توسط این دستگاه به سادگی می‌توانید فعالیت های روزانه را از سر بگیرید.

3

استفاده از دستگاه‌های لاغری

دستگاه‌ های لاغری انواع مختلفی دارند. از این دستگاه‌ها برای درمان چاقی و اضافه وزن استفاده می‌شود. این مدل کاهش وزن به بستری شدن و بیهوشی نیاز ندارد و از جمله روش‌های غیرتهاجمی به شمار می‌رود. با استفاده از این مدل دستگاه‌ها به سادگی می‌توانید چربی‌های اضافی خود را حدف کنید و باعث فرم دهی به صورت و بدن خود شوید. هنگام استفاده از دستگاه‌های لاغری با برخورد سلول‌های چربی و ایجاد صدایی با فرکانس بسیار بالا نهایتا چربی‌های جمع شده در نقطه مورد نظر ذوب می‌شود. چربی‌های ذوب شده سرانجام از طریق جریان خون به کبد وارد می‌شوند و در نهایت از طریق کبد از بدن خارج می‌شوند. البته ممکن است امواج مورد استفاده در این دستگاه روی قلب و اعضای حسی شما تاثیر منفی بگذارند. نمی‌توان با قاطعیت اعلام کرد که استفاده از این مدل دستگاه‌ها برای لاغری و درمان اضافه وزن هیچ گونه معایبی ندارد و به نوعی نمی‌توان این تضمین را به استفاده کنندگان داد که تاثیری روی سیستم عصبی و عروق شما گذاشته نخواهد شد. ولی با انتخاب مناسب‌ترین مدل دستگاه لاغری به سادگی می‌توانید به فرم و تناسب بدنی ایده آل خود برسید.

آیا این خبر مفید بود؟
بر اساس رای ۱۴ نفر از بازدیدکنندگان
با دوستان خود به اشتراک بگذارید: