محلول ضدچربی و براق کننده مو

مواد اولیه :

8 عدد لیمو ترش 2 ل.آب مقطر

طرز تهیه و مصرف :

ابتدا لیموها را نصف کرده آب آن را بگیرید سپس پوست ها را همراه آب مقطر به مدت 20 دقیقه آن را بجوشانید آن را صاف کرده آب لیمو را به آن اضافه نمائید. در ظرفی ریخته و پس از 2 روز می توانید از این محلول استفاده نمائید. برای مصرف 3 قاشق غذا خوری از محلول را همراه با 1 لیوان آب مخلوط کرده پس از شستن موها به سر ماساژ دهید و 10 دقیقه بعد آن را خشک کنید و هفته ای 2 بار از این محلول استفاده نمائید.

فواید : آب لیمو چربی و اسیدهای مو را پاک و موها را براق می نماید. پوست لیمو محتوی روغن تقویتی می باشد. از آنجائی که قدری موهای طبیعی را خشک می نماید، می تواند چربی مو را کم کند. برای موهای طبیعی مقدار 5 قاشق غذاخوری همراه 1 لیوان آب مصرف نمائید.

با آبلیمو و آلمینیوم براق کننده مو خانگی بسازید

استفاده از محصولات آرایشی بهداشتی به عنوان براق کننده مو و امتحان روش های مختلف برای داشتن موهای پرپشت و قوی گاهی شما را به نتیجه دلخواه نمی رساند اما همیشه راهی هست که ثابت شده و موثر باشد پس بهترین کار امتحان روش های تایید شده است به خصوص روش های خانگی که با استفاده از مواد اولیه طبیعی عمل می کنند .موهای ما بر اثر آلودگی هوا ، تغذیه و ویژگی ژنتیکی گاهی بی رنگ و کدر می شود. برای همین خیلی ها می خواهند موهایی شفاف و براق داشته باشند که صد البته به زیبایی آنها بیشتر از آنچه که فکر کنید می افزاید نکته دیگر این است که متاسفانه این ماسک ها و شامپوهای براق کننده مو به خاطر ترکیبات شیمیایی و نمک زیاد باعث ریزش مو می شوند . ما به شما یک راه ساده و معجزه آسا برای براق کردن مو پیشنهاد میکنیم که نه تنها با استفاده از این ماسک موهایی شفاف و براق دارید بلکه از ریزش مو جلوگیری میکند و موها را درشت و قوی می کند.

ورق آلومینبوم بهترین براق کننده مو

مواد لازم برای براق کردن مو

یک عدد لیمویا پرتقال یا گریپ فروت یک عدد موز یک و نیم لیتر شیر آلومینیوم

روش ساخت ماسک براق کننده مو و تقویت تار موهای نازک

کاری که باید انجام دهید خیلی ساده است اول آب لیمو یا پرتقال را بگیرید بعد موز را در مخلوط کن با شیر مخلوط کنید و بعد همه را با هم مخلوط کنید و موها را کاملا با این ماسک بپوشانید و حالا به مرحله اصلی و متفاوت از ماسک های دیگر می رسید و آن پوشاندن موها با ورق آلومینیوم است. سر را کامل با آلومینیوم بپوشانید و بگذارید به مدت نیم ساعت بماند و بعد با شامپو موها را بشویید. این ترکیب با آلومینیوم موها را نه تنها تقویت و فوق العاده می کند بلکه آن براقیتی که به دنبالش هستید به موها هدیه می دهد.مهمتر اینکه شوره را هم از سر شما بر طرف می کند. کافیست امتحان کنید در هفته دو بار این کار را انجام دهید تا از نتیجه آن در عرض یک ماه شگفت زده شوید. بنابراین به راحتی با یک ماسک ساده و آلومینیوم می توانید موهای خود را متفاوت کنید.

طرز تهیه محلول طبیعی ضدچربی و براق کننده مو

آیا این خبر مفید بود؟
بر اساس رای ۰ نفر از بازدیدکنندگان
با دوستان خود به اشتراک بگذارید: