محلول خوشبو کننده موهای مجعد

مواد اولیه :

1 ل. ماء الشعیر نصف ل. سرکه سیب (انگور)

طرز تهیه و مصرف :

سرکه و ماء الشعیر را مخلوط کرده پس از شستن موها آن را به ماساژ دهید. پس از 5 دقیقه موها را خشک نمائید

فواید : این محلول چربی مو را کم می کند و موها را خوشبو می نماید.

محلول تمیز کننده و خوشبو کننده مو

مواد اولیه :

4 ق.غ. رازیانه (بادیان) 2 ل. سرکه انگور

طرز تهیه و مصرف :

رازیانه و سرکه را در ظرف درب داری ریخته و درب آن را محکم ببندید مدت یک هفته در محلی قرار داده و روزی چند بار ظرف را تکان دهید. برای مصرف 3 قاشق غذاخوری از محلول را همراه با 1 لیوان آب رقیق کرده پس از شستن موها آن را به سر ماساژ دهید پس از 10 دقیقه سر را خشک کنید. هفته ای 2 مرتبه از این محلول استفاده کنید.

فواید : این مخلوط نه تنها موها را تمیز می کند بلکه عطری نیز از خود متصاعد می نماید.

قابل توجه شاید دوست داشته باشید محلول های دیگری تهیه نمائید برای این منظور می توانید از دستورالعمل های زیر جهت شستشوی مو امتحان نمائید.

راههای خوشبو شدن موها را بشناسید:

حداقل هر 2 روز یک بار موها را بشویید. کمی آب لیمو به موهای خود بمالید سپس با شامپو بشویید. بوی طبیعی مرکبات مو را خوش بو می سازد. گلاب یکی از بهترین منقبض کننده هاست که برای پوست مفید است، اما تنها کاری که برای مو می کند این است که آن را خوش بو می کند. روغن طبیعی یاس یکی از خوش بوترین روغن هاست و ماساژ دادن مو با این روغن، آن را خوش بو می کند. تزیین کردن مو با گل، آن را خوش بو خواهد کرد. روغن گل بامیه یکی از سالم ترین روغن ها برای مو است و باعث تیرگی مو و تقویت ریشه آن می شود. این روغن خوش بو موها را نیز معطر می کند. حنا بویی دارد که برخی افراد آن را دوست دارند. شست و شوی مو با دمنوش برگ چای موها را تیره و خوش بو می کند.

محلول طبیعی تمیز کننده و خوشبو کننده مو

آیا این خبر مفید بود؟
بر اساس رای ۱ نفر از بازدیدکنندگان
با دوستان خود به اشتراک بگذارید: