روشن کننده مو

مواد اولیه :

4 ق.غ. خرد شده گل ریواس 2 ق.غ. بوراکس

4 ق.غ. خرد شده گل بابونه 3 ل. آب مقطر

طرز تهیه و مصرف :

ریواس و بابونه را همراه آب مقطر به مدت 15 دقیقه بر روی حرارت ملایم قرار داده، سپس آن را برداشته هنگامی که محلول سرد شد پودر بوراکس را به آن اضافه نمائید چند دقیقه ای هم بزنید ابتدا سر را بشوئید سپس از این محلول چندین مرتبه به سر ماساژ دهید. بهتر است طی یک هفته 3 بار این کار تکرار شود تا موهای روشن تری به دست بیاید. این رنگ بر روی موهای روشن اثر بهتری می گذارد.

روشن کننده مو

مواد اولیه :

4 ق. غ. بابونه 4 ق.غ. کائولن

1 عدد زرده تخم مرغ 1 ل. آب

طرز تهیه و مصرف :

بابونه ها را در آب ریخته مدت 25 دقیقه بر حرارت ملایم قرار دهید. از حرارت برداشته پس از سرد شدن آن را صاف کرده پودر کائولن و زرده تخم مرغ را به آن اضافه نمائید. این حریره را به سر بمالید یکساعت صبر کرده تا رنگ اثر خودش را بگذارد سپس با آب ولرم بشوئید. برای این که رنگ مطلوب به دست بیاید، بهتر است این عمل را 2 بار تکرار کنید.

روشن کننده موهای تیره

مواد اولیه :

2 ق.غ. خرد شده گل ریواس 1 عدد زرده تخم مرغ

8 ق.غ. پودر کائولن 1 ل. آب مقطر

1 ق. چ. سرکه سیب 1 ق.چ. گلیسیرین

طرز تهیه و مصرف :

ریواس را همراه آب مقطر به مدت 25 دقیقه بر روی حرارت ملایم قرار داده سپس از حرارت برداشته آن را صاف نموده پس از سرد شدن در ظرفی ریخته و کائولن و زرده تخم مرغ و گلیسیرین را به آن اضافه نمائید خوب هم زده تا حالت حریره به خود بگیرد. از این حریره به تمامی سر بمالید، یکساعت صبر کنید تا موها به رنگ دلخواه در آید سپس سر را با آب ولرم بشوئید، این رنگ موهای قهوه ای تیره را روشن می نماید و برای بدست آوردن رنگ دلخواه می توانید چندین مرتبه از این حریره به سر بمالید.

معرفی چند لوسیون جادویی روشن کننده مو

آیا این خبر مفید بود؟
بر اساس رای ۱ نفر از بازدیدکنندگان
با دوستان خود به اشتراک بگذارید: