بسیاری از خانم ها دوست دارند ابروهای پر پشت وضخیم داشته باشند ، این یک سلیقه جهانی است نه تنها ابروهای پرپشت زیبایی چشمهای شما را چند برابر می کنند بلکه خاصیت محافظتی از چشمهای شما را هم دارند.

مشکل این است که موهای ابرو شما در تماس مستقیم با سموم و اشعه های مضر خورشید، مثل موی سرتان، تضعیف می شوند.با ما همراه باشید.

تقویت ابرو با مواد گیاهی و طبیعی

۱-تقویت ابرو با سیر:

ترکیبات گوگرد موجود در سیر به عنوان عامل رشد ابروها عمل می کنند و باعث پرپشتی و ضخامت ابروها می شوند.شاید بوی آن را دوست نداشته باشید اما به پر پشت شدن ابروهایتان می ارزد.

روش تهیه و استفاده:

یک حبه متوسط سیر را رنده کنید یا له کنید ، روی ابرو هایتان بمالید ،مواظب باشید یه چشمهایتان نخورد چون آنها را می سوزاند.

نیم ساعت صبر کنید و سپس بشویید.هفته ای سه بار این کار را امتحان کنید.

۲-روغن نارگیل:

روغن نارگیل ارگانیک حاوی اسیدهای چرب متوسط، ویتامین E و مواد معدنی ضروری است که باعث تقویت موهای شما می شود.هنگامی که روزانه استفاده شود، ریزش مو از بین می رود و اثرات قابل توجهی در ضخامت مو دارد.

سر انگشت خود را در روغن نارگیل خیس کنید و به آرامی ابروها را ماساژ دهید و بگذارید طی شب بماند.هر شب این کار را تکرار کنید.

۳-روغن رزماری:

مواد مغذی در روغن رزماری به راحتی توسط فولیکول های مو جذب می شوند، باعث توقف ریزش مو و تحریک رشد به طور طبیعی می شود.و برای به حداقل رساندن اثرات منفی خورشید و سموم محیطی عالی است.

برس ریمل را در روغن رز ماری خیس کنید و ابروهای خودرا برای ۵ دقیقه به آرامی برس کنید.برای تاثیر بیشتر روزی ۲ بار امتحان کنید.

 

آیا این خبر مفید بود؟
بر اساس رای ۱ نفر از بازدیدکنندگان
با دوستان خود به اشتراک بگذارید: