زیبا کننده پوست

مواد اولیه :

2 عدد تخم مرغ 8 ق.غ. روغن بادام

8 ق.غ. الکل سفید 8 ق.غ. شیر

3 ق.چ. عسل 2 ق.چ. صابون مایع

16 ق.غ. روغن جوانه گندم 16 ق.غ. روغن زیتون

طرز تهیه و مصرف :

روغن ها و تخم مرغ و عسل را خوب مخلوط کرده سپس در حین هم زدن الکل را به آن وارد نمائید و سپس شیر و صابون مایع را مخلوط نموده تمام مواد را در ظرفی بریزید و در یخچال نگهداری کنید. وان حمام را پر از آب کرده و روغن را قطره قطره داخل نمائید. آب وان نمی بایستی خیلی گرم باشد. مدت یکساعت در وان استراحت نمائید در صورتی که امکان استفاده از وان را نداشتید مواد را به تمامی بدن مالیده 20 دقیقه در حمام گرم صبر کنید سپس با آب گرم بدن را بشوئید.

فواید : این روغن با وجود نداشتن عطر خاص و بوی خوش به مراتب بهتر از روغن هائی است که در فروشگاه ها به فروش می رسد به نظر می رسد که این نسخه گران ترین نسخه در این کتاب باشد، اما ارزش این را دارد که مقدار پول برای این روغن مفید پس انداز نمائید. این روغن ها با ارزش همراه با عسل و پروتئین موجود در تخم مرغ باعث نرمی و زیبائی پوست می شود. الکل جریان خون را سریع می کند و شیر هم یکی از لوازم زیبا کننده دیر آشنا می باشد. با استفاده از این حمام احساس آرامش در روح و جسم خواهید نمود.

تمیز کننده و آرامش دهنده پوست

مواد اولیه :

3 ق.غ. نمک آشپزخانه 1 ق.غ. پودر جو

1 ق.غ. آرد جوانه گندم 2 ق.غ. پودر سبوس جو

1 ق.غ. پودر بادام 1 ق.غ. سبوس گندم

طرز تهیه و مصرف :

مواد را مخلوط نموده در ظرفی بریزید. برای هر بار مصرف 3 قاشق غذاخوری از این مخلوط را برداشته در 1 لیوان خمیر نموده، ابتدا بدن را بشوئید سپس از این مواد به تمامی بدن مدت 5 دقیقه ماساژ دهید، 10 دقیقه صبر کرده سپس بدن را با آب ولرم بشوئید. هفته ای 2 بار این عمل را تکرار کنید.

فواید : با به کار بردن این نسخه هم پوست تمیز می شود و هم جذب مواد از طریق پوست باعث آرامش می شود.

لوسیون تمیز کننده و آرامش دهنده پوست بدن در حمام

آیا این خبر مفید بود؟
بر اساس رای ۰ نفر از بازدیدکنندگان
با دوستان خود به اشتراک بگذارید: