هال3

روشهای مختلفی برای از بین بردن خال ها وجوددارد . برخی از این روشها خیلی پر هزینه و دردناک است اما روش های خانگی بدون درد و هزینه نیز وجود دارد و شما باید با توجه به شدت مشکل و مدت زمانی که برای حل آن زمان دارید ، یکی از این روشها را انتخاب کنید. استفاده ازعسل ، سالهاست که به عنوان یک روش خانگی کم هزینه و موثر برای از بین بردن خال ها شناخته شده است اما مستلزم زمان و صبر است.

روش اول

هر روز صبح ، بعد از بیدار شدن از خواب مقداری عسل خالص روی خالها بمالید . شبها قبل از خواب نیز این کار را انجام دهید. از آنجایی که این روش احتیاج به آمادگی خاصی ندارد ، خیلی متداول است و تعداد زیادی از آن استفاده می کنند . البته فراموش نکنید که این کار را باید هر روز و بصورت متوالی انجام دهید زیرا درغیر این صورت دوره درمان خال های شما طولانی تر می شود.

روش دوم مقداری عسل روی خال مورد نظربمالید و بصورت دورانی ماساژ دهید . سپس با یک چسب زخم روی آن را بپوشانید تا در طول روز مرطوب باقی بماند. این روش را هر روز فقط یکبار انجام دهید زیرا تکرار مجدد آن در طول یکروز ممکن است باعث تحریک و حتی التهاب پوست شود.

روش سوم

هر شب یک حوله را با آب گرم خیس کنید و آن را روی خال بگذارید . برای مدت ۱۵ تا ۳۰ ثانیه حوله را محکم روی پوستتان فشار دهید. این کار باعث می شود که منافذ پوست و خال باز شده و در نتیجه عسل بیشتر جذب شود . بعد حوله را بردارید و مقداری عسل خالص را روی خال بمالید و روی آن را با چسب زخم بپوشانید تا در طول شب به ملافه یا لباس شما مالیده نشود.

روش چهارم مقداری عسل را حدود ۱۵ تا ۲۰ ثانیه در ماکروفر گرم کنید و با انگشت اشاره و میانی مقداری از این عسل گرم شده را با قدرت روی خال بمالید. گرم کردن عسل هم مثل استفاده از حوله گرم باعث باز شدن منافذ می شود.

آیا این خبر مفید بود؟
بر اساس رای ۱ نفر از بازدیدکنندگان
با دوستان خود به اشتراک بگذارید: