رفع سفیدی مو به هر دلیلی که باشد با شامپوهای رفع سفیدی مو امکان پذیر است. استفاده از شامپو رفع سفیدی مو هیچ آسیبی به موها نمی زند.  شامپو رفع سفیدی مو سبب از بین رفتن موهای سفید پس از مدتی استفاده از این شامپو میشود .

بسیاری از مردم تصور میکنند که تار موهای سفید آن ها تنها نشانه ای از سن و سال آنهاست ولی درمانگران طب سنتی بر این عقیده اند که عوامل بسیاری سبب سفیدشدن موها خواهد شد.

 

ولی فارغ از دلایل ایجاد سفیدی مو، به علت تاثیرات مخرب این مسئله بر روحیه و اعتماد به نفس اشخاص و ایجاد حس پیری، از بین بردن این علائم درافراد مبتلا از اهمیت بالایی برخوردار است بسیاری از اشخاص مبتلا به عارضه سفیدی مو چه خانم و چه آقایان برای پوشاندن این علائم از رنگ مو استفاده میکنند که نه تنها راهکاری زودگذر است بلکه دارای عارضه های جانبی زیادی هم میباشد ، « سفیدی موها به دو گروه تقسیم میشوند . سفید شدن طبیعی موها معمولاً در اواسط دهه سوم زندگی برای اشخاص اتفاق می افتد.

 

سفیدی زودرس مو ها نوع دوم از گروه های سفیدی مو است و عوامل متعددی باعث سفیدی زودرس موها، میشود که یکی از این عوامل ژنتیک است و بر خلاف تصور همه، استرس و فشار عصبی ناگهانی نقشی در این نوع سفیدی مو ندارد.

 

عوامل دیگری هم در سفیدی زودرس موها مؤثر هستند که البته در قیاس با مسأله ژنتیک، کم تر اتفاق می افتند. از جمله این عوامل میتوان به کمبود ویتامین ها مخصوصا ویتامین B۱، کم خونی از نوع کمبود آهن و کمبود روی و رژیم های اشتباه و طولانی‌مدت اشاره نمود .

 

بیماری های زمینه ای فرد هم مانند بیماری تیروئید میتواند باعث سفیدی زودهنگام موها شود.

 

اگر می خواهید موهای سفید سر خود را از بین ببرید و چهره خود را جوانتر و زیباتر کنید از  شامپوهای رفع سفیدی مو  استفاده کنید. شامپو رفع سفیدی مو نه تنها برای موهای شما زیان آور نیست بلکه سبب تقویت ریشه موهای شما هم می شود. همچنین این شامپو ها در رنگدانه های مو هم تأثیر گذاشته و سبب از بین رفتن موهای سفید پس از مدتی استفاده از این شامپو میشود .

 

صرفه جویی در وقت و کمک به سلامت مو و همچنین نیاز نبودن به شماره رنگ و اثربخشی دائمی از فواید  این شامپو ها نسبت به رنگ های مو است. همچنین بسیاری از اشخاص نسبت به رنگ های مو آلرژی دارند که برای اینگونه اشخاص هم شامپو رفع سفیدی مو می تواند مناسب باشد.

 

توجه داشته باشید:

بعضی شامپوهای بی کیفیت در بازار موجود میباشد که امکان دارد آسیب های جبران ناپذیری به شما وارد نماید بنابراین توصیه اکید می شود از اصل بودن و کیفیت  شامپوها اطمینان حاصل کنید.

 

 

 

 

آیا این خبر مفید بود؟
بر اساس رای ۱ نفر از بازدیدکنندگان
با دوستان خود به اشتراک بگذارید: