هادی چوپان معروف به گرگ پارسی در ایران و جهان طرفداران بسیاری دارد. هادی چوپان متولد ۴ مهر 1366 است که در روستای ابنو شهرستان سپیدان استان فارس به دنیا آمده است. این بدنساز حرفه‌ای از سال ۱۳۷۹ در ورزش پرورش اندام فعالیت دارد و از سال ۱۳۹۰ تا ۱۳۹۵ عضو ثابت تیم ملی بدنسازی ایران بوده‌ است. هادی چوپان در مسابقات فدراسیون جهانی بدنسازی و تناسب‌ اندام عناوین ملی و بین‌المللی مختلفی را کسب کرده‌ است. او در مسابقات مسترالمپیای افتخار آفرینی کرده است و دلیل محبوبیتش هم همین مسابقات بوده است.

هادی چوپان در مسابقات مسترالمپیا ۲۰۲۲ موفق به کسب قهرمانی شد، اما در سال جاری نتوانست از این عنوان دفاع کند. درک لانسفورد، هم‌تیمی و هم‌تمرینی چوپان که سال گذشته نایب قهرمان این رویداد شده بود، امسال موفق شد جایگاه اول را از هادی بگیرد.

چوپان که کار سختی را برای کسب قهرمانی مسترالمپیا ۲۰۲۴ در پیش دارد، ۲ رویداد آرنولد کلاسیک آمریکا و انگلیس را هدف قرار داده تا بتواند در طول سال هم آمادگی خود را حفظ کند و هم بدن خود را محک بزند. در این ۲ رقابت جدی‌ترین رقیب چوپان، سامسون دائودا، معروف به شیر نیجریه است که امسال با اختلاف بسیار کمی بعد از هادی در جایگاه سوم ایستاد.

چوپان برای حضور در این رقابت‌ها به آمریکا سفر کرده و آخرین روز‌های دوره تمرینی خود را در آن کشور به سر می‌برد. وی با انتشار ویدیویی از خودش، سطح آمادگی خود برای مسابقه را نشان داده و برای حریف‌های خود خط و نشان کشیده است.