پهلوهای اضافی که به دستگیره معروف هستند رسوبات چربی شکم می باشند ، و رهایی از این پهلوها تا حدودی دشوار می باشد ، اگر می خواهید از شر آنها خلاص شوید باید چربی های تمام بدن را بسوزانید. باید بدست آوردن وزن متعادل و ورزش را هدف خود قرار دهید ، ثابت نگه داشتن کالری ها تنها راه ثابت نگه داشتن وزن است ، باید روزانه ورزش کنید تا کالری بسوزانید. تبلیغات وسوسه انگیز در رسانه و قرص های لاغری با ادعاهای دروغین هیچ کمکی به شما نخواهند کرد فقط ورزش و رژیم غذایی مناسب می تواند این مشکل را حل کند

چربیرژیم برای بالا نگه داشتن متابولیسم بدن باید یک برنامه رژیمی غذایی را برای سوزاندن چربی ها دنبال کنید ، غذاهای گوشتی و دارای نشاسته و چربی های اشباع شده را جایگزین میوه جات و سبزیجات کنید ، غذاهای کم کالری را مصرف کنید و از ویتامین های مکمل استفاده کنید تا دچار بیماری احتمالی نشوید. غذاهای حاوی فیبر را بیشتر مصرف کنید زیرا کمک شایانی در دفع چربی های هضم نشده می کند که همین چربی های هضم نشده دلیل وجود پهلوهای اضافی می باشند . مصرف آب را افزایش دهید تا زودتر چربی بسوزانید و از چربی های ذخیره شده دور شکم خلاص شوید.

ورزش همانطور که گفتیم برای حذف پهلوها باید چربی های کل بدن را کاهش دهید ورزش های هوازی مانند دویدن ، پیاده روی تند، شنا، دوچرخه سواری و رقص راه های موثر برای رسیدن به هدف مورد نظر می باشد. اگر به دنبال از دست دادن چربی هستید باید 60 تا 90 دقیقه در روز ورزش کنید و حداقل 30 دقیقه برای سوزاندن کالری و بالا بردن سوخت و ساز بدن ضروری می باشد.

روی زمین و بر روی شکم دراز بکشید بازوهای خود به عقب بکشید و به دنبالش سر خود را بلند کنید و پاها و زانوها را تاجایی که می توانید به آرامی بالا بیاورید به مدت 20 ثانیه در همان حالت بمانید و دوباره این کار را تکرار کنید.

روی پشت خود دراز بکشید و زانو ها را خم و جمع کنید 2 دست خود را پست سر ببرید ، به صورت ضربدری یعنی وقتی پای چپ را بالا می اورید با آرنج دست راست باید زانو خود را لمس کنید .. این تمرین را هر چقدر که می توانید بیشتر انجام دهید تنها ورزش مفید با نتیجه عالی که می توانید انجام دهید همین حرکت می باشد

آیا این خبر مفید بود؟
بر اساس رای ۰ نفر از بازدیدکنندگان
با دوستان خود به اشتراک بگذارید: