MAHSHO AMI

مه شو: بسیاری از مواقع امکان دارد احساس خستگی و کسالت کنید و یا پوست خود راپژمرده و خسته حس می کنید. برای رهایی از این حالت باید بدن خود را پاکسازی نمایید زیرا عوامل بسیاری مانند استعمال دخانیات، شب بیداری های طولانی مدت، مشروبات الکلی، زندگی بدون فعالیت و تحرک، استرس، بسیاری از مواد غذایی بی فایده مانند انواع فست فود و غیره باعث فشار زیادی بر روی اندام های داخلی ما خصوصا کبد گذاشته و موجب تحلیل و یا نابودی مواد حیاتی می شوند که این امر به نوبه خود باعث پیری زودرس، پیری پوست، مشکلات پوستی، خستگی و بسیاری از بیماری ها مانند سرطان می گردد.

از نشانه های مشخص و عمومی تجمع سموم در بدن می توان به تهوع، سردرد و یا بیماری های پوستی اشاره کرد. به منظور پاکسازی بدن و دفع سموم راه های زیادی وجود دارد که به برخی از آنها اشاره خواهیم نمود.

مصرف میوه های تازه و خام و انواع سبزیجات، مؤثرین راه پاکسازی بدن از سموم است. مصرف میوه و سبزی تازه علاوه بر سم زدایی بدن و خارج کردن مواد زائد از روده ها، قدرت تمرکز را تقویت کرده و انرژی بدن را تقویت می کند.

میوه و سبزی حاوی مواد مغذی و ترکیبات مخصوصی به نام فیتوشمیکال هستند که این مواد، پیری را به تعویق می اندازد و از بروز بسیاری از امراض عفونی پیشگیری می کند.

بهتر است زمانی سم زدایی بدن خود را در زمانی شروع کنید که مشغله زیادی ندارید. اگر از کار و مشغله زیاد خسته شده اید و یا دچار سردرد، درد مفاصل، اسهال، خستگی، هیجان و یا افروختگی پوست هستید باید حتما رژیم سم زدایی بدنتان را شروع نمایید زیرا همگی اینها نشانه وجود سموم در بدن شما هستند.

به منظور سم زدایی بدن خود غذاهای سبک میل نمایید و به طور مرتب آب و آبمیوه بنوشید تا قند خون شما ثابت باقی بماند.

افرادی که باردار هستند و یا دچار کم خونی، صرع و یا بیماری های جدی دیگری می باشند باید حتما طبق نظر پزشک متخصص رژیم سم زدایی بدن خود را شروع کنند.

در حین پیروی از رژیم سم زدایی، پوست خود را بیشتر تمیز نمایید زیرا بخاطر سم زدایی بدنتان، دفع مواد زائد بدن شما افزایش می یابد.

به منظور تکمیل رژیم سم زدایی برطبق نظر پزشک متخصص تغذیه عمل نمایید.

در هنگام سم زدایی بدن خود می توانید از گیاه قاصدک و خاربن استفاده کنید و مولتی ویتامین و ویتامین B کمپلکس نیز مفید می باشند.

آیا این خبر مفید بود؟
بر اساس رای ۰ نفر از بازدیدکنندگان
با دوستان خود به اشتراک بگذارید: