مه شو: با افزایش سن، پوست نیز به تدریج و آرام آرام بسمت افتادگی و پیری پیش می رود. هرچه سن بالاتر می رود پوست، افتاده تر و شل تر می گردد و آثار پیری پوست مانند بروز چین و چروک، بیشتر خود را نشان می دهند.

اگر تمایل دارید همواره پوستی شاداب، زیبا و جوان داشته باشید بهتر است در هر سنی که هستید و با توجه به نوع پوست خود، مراقبت های لازم را انجام دهید.

متاسفانه دلیل بسیاری از چین و چروک ها، لک های قهوه ای و علائم پیری پوست به دلیل اشعه های مضر آفتاب است. اگر می خواهید پوستی زیبا و شاداب داشته باشید همیشه با توجه به فصلی که در آن قرار دارید و همچنین نوع پوست خود از کرم ضد آفتاب مناسب از پوست خود محافظت نمایید.

هیچوقت به مدت طولانی در معرض نور آفتاب قرار نگیرید و در روزهای گرم سال، از کلاه آفتابی، عینک آفتابی و دستکش را فراموش نکنید.

سعی کنید هر روز عصر از کرم های حاوی ویتامین استقاده نمایید تا با انجام این کار به بازسازی و جایگزینی سلول های پوستی خود کمک کرده باشید.

هر شب از کرم های شب برای پوست خود استفاده نمایید. اینگونه کرم ها حاوی آنتی اکسیدان هستند و به بازسازی پوست کمک می کنند.

با مصرف کرم های شب پوست، خوش رنگ تر و شاداب تر شده و استحکام بیشتری خواهد یافت. در واقع، کرم های شب به کاهش چروک های پوست کمک بزرگی می کنند و موجب بازسازی پوست می گردند.

پوست را هفته ای ۱ بار پاکسازی کنید. شما می توانید با استفاده از کرم های مخصوص، این کار را انجام دهید. پاکسازی پوست موجب بهبود رنگ و ظاهر پوست شده و پوست ظاهری صاف و زیبا خواهد داشت.

یکی از بهترین راه های پاکسازی پوست بخور دادن است. پس از بخور دادن از انواع ماسک های مناسب پوست خود استفاده نمایید.

آیا این خبر مفید بود؟
بر اساس رای ۴ نفر از بازدیدکنندگان
با دوستان خود به اشتراک بگذارید: