مه شو:در مقاله گذشته در مورد ماسک هایی که با سفیده تخم مرغ تهیه می شدند، صحبت کردیم.سفیده و زرده تخم مرغ هر دو دارای خواصی بی نظیر هستند که می توان به کمک آنها، پوستی زیبا و جوان تر داشت.در این مقاله، قصد داریم ماسک های عالی و موثری را با زرده تخم مرغ معرفی کنیم.

ماسک زرده تخم مرغ صورت خود را بشویید و خشک کنید، و سپس زرده تخم مرغ را به پوست بزنید. حدود پنج دقیقه بعد یعنی زمانی که نیمه خشک شد آن را با آب گرم بشویید .

زرده تخم مرغ و عسل اگر پوستی خشک دارید، زرده تخم مرغ و یک قاشق چای خوری از عسل را مخلوط کنید. صورت خود را تمیز کرده، آن را خشک کنید و سپس مخلوط را به پوست مالیده 15 دقیقه بعد بشویید.

ماسک زرده تخم مرغ، خامه و هویج برای پوست های خشک، مخلوط زرده تخم مرغ را با یک قاشق غذاخوری خامه و یک قاشق آب هویج ترکیب کنید. این ماسک را به صورت زده ده دقیقه بعد با آب گرم بشویید.

زرده تخم مرغ و روغن زیتون قبل از اینکه به رختخواب بروید، یک قاشق روغن زیتون را با 1 عددسفید تخم مرغ مخلوط کنید. این مخلوط را به صورت و گردن بزنید. صورت خود را با یک حوله گرم بپوشانید 10 دقیقه بعد با آب گرم بشوئید. شما می توانید در حوله منفذی برای چشم ها و بینی باز کنید.

زیبا باشید.

آیا این خبر مفید بود؟
بر اساس رای ۲ نفر از بازدیدکنندگان
با دوستان خود به اشتراک بگذارید: