از همه چیز بهترین استفاده را ببرید

از شستن موهای سر گرفته تا استفاده از مرطوب کننده ها، روش به کار بردن محصولات بهداشتی و آرایشی در نتایج بدست آمده اثری تعیین کننده دارد. به طور مثال، اگر شما مرطوب کننده ی چهره ی خود را قبل از مصرف در میان دست هایتان گرم کنید پوست چهره تان را نرم تر خواهد ساخت.

سعی کنید به خاطر آورید شستشوی موهایتان در یک سالن آرایشی و خانه با هم چه تفاوتی دارند. متوجه خواهید شد محصولات بهداشتی که اغلب برایتان مصرف می کردند هیچ گاه مستقیماً روی موهایتان ریخته نمی شوند. هنگام شستشو ماساژ ملایمی به پوست سرتان داده می شود و در زمان آبکشی موها به مدت دو دقیقه از سمت پوست سر به سمت پایین کشیده می شوند تا جایی که صدای جیر جیر بدهند.

به خود اهمیت بدهید

همه ی ما زمانی که کوچک بودیم، آرایشگری را روی موهای عروسکمان امتحان کرده ایم. شاید شما نیز چون من مدل های باور نکردنی را روی موهای خواهر کوچکترتان ساخته اید. می دانم شما نیز دزدانه به اتاق آرایش مادرتان سر می زدید تا با جواهراتش، عطرها، کفش ها و لباس هایش بازی کنید. آرایش و زینت دادن خویش جزئی از وجود هر زنی است. زنانی که اعتماد به نفس کافی دارند، از آرایش و رسیدگی به ظاهر خویش، به عنوان روشی برای رها ساختن استرس های روزانه و تقویت روحیه بهره می گیرند. زنانی که به ظاهر خویش توجه دارند دیگران را شیفته ی خود می سازند و به ما درباره ی سلیقه، مد و شکوه زن می آموزند. من معتقدم غرور تا حدی یک ویژگی مثبت است زیرا به ما ا جازه می دهد افکار خود را نیز چون ظاهرمان آراسته نماییم.

خود نما باشید

بله، می دانم که هیچ کس بی عیب نیست اما بهتر است دست از ناله و شکایت برداید و دیگر به معایبی که در ظاهرتان هست فکر نکنید بلکه توجه خود را به آن چه دارید متمرکز نمایید. اگر باسن شما بزرگ است در عوض بازوهای لطیف و درخشانی دارید.

در مورد زیبایی خود نگران نباشید

به جهان نشان دهید که به خود اهمیت می دهید. زیبایی واقعی یک امر کاملاً شخصی است. به جای این که به دنبال زیبایی در محصولات بهداشتی گران قیمت باشید. آن را در خود جست و جو کنید. بیشتر از آنچه می خرید خود بسازید. به زودی خواهید آموخت فقط مثل خودتان باشید و با جواهر وجود خویش بدرخشید.

بهترین استفاده از زیبایی

آیا این خبر مفید بود؟
بر اساس رای ۰ نفر از بازدیدکنندگان
با دوستان خود به اشتراک بگذارید: