داروی دیگراسپیرونولاکتون می باشد که از فعالیت هورمون مردانه که باعث ریزش مو می شود، جلوگیری می کند. در نتیجه وقتیکه بصورت یک محلول 2 درصد در الکل، به پوست سر مالیده شود، می تواند ریزش مو را کاهش دهد. وقتیکه محلول راگین به همراه محلول اسپیرونولاکتون به پوست سر مالیده شود، بوی نامطبوعی ایجاد می کند، در نتیجه نبایستی باهم مصرف شوند. برای جلوگیری از ایجاد این بوی بد، می توانید محلول راگین را صبح و محلول 2 درصد اسپیرونولاکتون (محلول در الکل اتیلیک بهمراه پروپیلن گلیکول) را شب هنگام به پوست سرتان بمالید. (در حال حاضر فقط از محلول مونوکسیدیل راگین برای درمان ریزش مو استفاده می شود)

محلول Fabao101G

محصولی از معروفترین پزشک چینی Dr Zhang Guang Zhao دارای هفت نشان بین المللی است. همانطوری که در روز نامه Newsweek و New York Time گزارش داده شده، محلول Fabao موثرترین محلولیست که نتایج آن در 90% افراد به اثبات رسیده است. تنها در طول سه ماه استفاده مداوم نتایج آن قابل دیدن می باشد. از دیگر نتایج این محلول اینست که دیگر موها نریخته و از ریزشهای بعدی نیز جلوگیری می شود. ساختمان موها قویتر و بهتر می شود. هم برای آقایان و هم برای زنان موثر است. رویش موهای مجدد برای آقایانی که حتی 10 سال پیش موهای خود را از دست داده اند نیز میسر میگردد. تنها دو بار در روز روی پوست سر ماساژ داده شود. محلول Fabao101G کاملاً گیاهی است و هیچگونه عوارض جانبی ندارد.

شاهو (Shaho)

شاهو ترکیبی است از گیاهان طبیعی که برای درمان ریزش مو و بیماریهای پوستی بکار می رود. این دارو از راه نورمالیزه کردن سلولهای پوست و عملکرد های آن مجموعه ای از بیماریهای پوستی را درمان میکند.آزمایشهایی که بر روی بیشتر از 750 زن و مرد سنین 17 تا 70 سال انجام شده است این واقعیت را اثبات کرده است که این دارو هیچگونه عوارض جانبی ندارد و در مرکز اختراعات آلمان(German Patent and Trade Market Office DPMA) بثبت رسیده و حق حفاظت بین المللی را از سازمان حفاظت حقوق علمی Organization The World Intellectual Property (WIPO) در 179 کشور جهان اخذ نموده است.

آیا این خبر مفید بود؟
بر اساس رای ۲ نفر از بازدیدکنندگان
با دوستان خود به اشتراک بگذارید: