اسم میسلار واتر را خیلی شنیده اید و یا حتی از آن استفاده هم می کنید. اما آیا دقیقا می دانید چیست و چرا از آن استفاده می کنید؟

محصولی برای پاکسازی پوست است که برای برخی از ما به صورت رازی مبهم در آمده. شبیه آب بوده و حسی که ایجاد می کند مانند حس ایجاد شده توسط آب است، اما ساختار آن بسیار متفاوت با آب است. پاسخ برخی پزشکان پوست به این سوال که چرا میسلار واتر برای پوست ضروری است را در این مطلب خواهی خواند.

میسلار واتر چیست و چه تاثیری دارد؟

میسلار واتر حاوی مولکول های بسیار ریز معلق در محلول است. این مولکولهای بسیار ریز ذرات چربی و آلودگی ها را احاطه کرده و آنها را از منافذ پوست خارج می کند و بدون اینکه پوست را خشک کند، آن را تمیز کرده و دیگر نیازی به استفاده از صابون و مواد شوینده نخواهید داشت. این مولکولها فقط ذرات آلودگی را جذب کرده و باعث از بین رفتن چربی و آب مورد نیاز پوست نمی شوند. بنابر این از خشکی پوست جلوگیری خواهد کرد.

چرا بهتر است از میسلار واتر استفاده کنیم؟

چرا باید از میسلار واتر استفاده کنیم؟ آیا سایر پاک کننده ها وشوینده ها برای پاکسازی صورت کافی نیست؟ پاسخ صریح «خیر» است. میسلار واتر باعث می شود تا ذرات آلودگی، چربی، میکاپ های سنگین از عمیق ترین منافذ و حفره های پوست خارج شده و پوستی عاری از هرگونه آلودگی به شما هدیه خواهد داد.

 

 

آیا این خبر مفید بود؟
بر اساس رای ۴ نفر از بازدیدکنندگان
با دوستان خود به اشتراک بگذارید: