آیا تا به حال توجه کردهاید چه تعدادی از مردان بیشتر از زنان ورزش می کنند؟ بخصوصی زنانی که متأهل هستند یا بچه دارند.

برای این کار یک دلیل وجود دارد. زنان زمان مورد نیاز برای سلامتی خود را ندارند. فکر نکنید که من یکی از آن طرفدارهای تناسب اندام هستم چون اینطور نیست. در حقیقت من باید خودم را به باشگاه ورزشی هفلی دهم تازه اگر خوششانس باشم. اما وقتی آنجا هستم بسیار با نشاطم و حسی خوبی دارم چون میدانم در حالی انجام کار خوبی برای خودم هستم - نه کسی دیگر، فقط خودم. وقتی آنجا را ترک می کنم همیشه احساسی می کنم برای درگیر شدن در هر چالشی که آن روز با آن برخورد دارم بهتر اماده شده ام.

این فقط در محدوده فعالیت فیزیکی نیست که زنان خودشان را برکنار می کنند. چند بار شما وقت دندانپزشکی خود را کنسل کردهاید یا بخاطر اینکه فکر نمی کردید بتوانید زمانی برای آن اختصاص دهید آن را به تأخیر انداخته اید؟ زنانی که نمی توانند از دست دادن قرار ملاقات با خیاط خود را تحمل کنند اغلب دچار درد فیزیکی یا عاطفی می شوند زیرا آنها وقتی را برای ملاقات با متخصصی مراقبت از سلامتی اختصاص نمیدهند.

از خود میپرسید این چه ربطی به پولدار شدن دارد؟ همانطور که من قبلا گفتم، ثروتمند شدن بطور اعم به طرز فکر شما بستگی دارد. یک تحقیق انجام شده توسط مرکز تحقیقی افزایش سن دریافت که "توانایی افراد جهت تأمین درآمد مستقل برای سالهای در پیش رو میتواند بطور عمده تحت تأثیر شرایط سلامتی آنها در طول زندگی شان قرار بگیرد." مراقبت از سلامتی جسم و فکر برای داشتن توان فیزیکی و عاطفی مورد نیاز جهت کسب معاشی، مدیریت و لذت بردن از ثروت خود ضروری است. برآورده شدن اهداف مالی شما اگر همراه با سلامتی شما نباشد چه ثمری دارد؟ من که می خواهم از ثروت و پولم لذت ببرم - هم از لحاظ جسمی و هم عاطفی.

توصیه های آموزنده

جهت آزمایش سالانه بدنی، ماموگرافی یا پزشکی زنان حول و حوش روز تولدتان برنامه ریزی کنید.

استفادہ این اتفاقی سالانه می تواند بعنوان یک یادآوری کنندہ خوب بکار رود - و این یک روش عالی برای جشن گرفتن است و وقتی شما آن را انجام می دهید. - به دوستانتان هم یادآوری کنید که همین کار را انجام دهند. وقتی یکی از دوستان من ماموگرافی سالیانه خود را برنامهریزی می کند یک أخطار -خندہ دار بنام "رفقای پستاندار" برای زنانی که به آنها اهمیت میدهد میفرستد تا آنها را تشویق کند. این کار را انجام دهند.

عضو باشگاه ورزشی شوید.

اگر شما از باشگاههای ورزشی سنتی می ترسید با ویدئو ورزشی کنید، خود تان، برنامه آنها یک ورزشی ۳۰ دقیقهای است که جالب است و به نسبت آسان و ارزان، اگرچه اساساً برای زنان بالای چهل سال طرح شده است اما من زنان جوان بسیاری را هم در این میان میبینم. اگر شما مسافرتهای کاری زیادی دارید آنها حتی یک کارت به شما می دهند تا از امکانات ورزشی در جاهای دیگر به غیر از شهر خود نیز استفاده کنید.

پیاده روی کنید.

ورود به مسیر پولدار شدن میتواند به سادگی پیادهروی دو بار در هفته باشد. البته می تواند بسیار سادهتر از این هم باشد. وقتی شما دوستی دارید که می توانید به اتفاق او این کار را انجام دهید. پس چرا از یک همسایه یا همکار برای پیادهروی سه بار در هفته درخواست نمی کنید؟ و در حالی که قدم میزنید درباره اینکه چطور میخواهید پولدار شوید صحبت کنید.

در سفر بعدی به چشمه آبگرم بروید.

خودتان را کمی لوسی کنید و رژیم تناسب اندام را در همان زمان شروع کنید. چشمه های آب گرم زیادی وجود دارد که متناسب با بودجه همه است بنابراین فکر نکنید استطاعت آن را ندارید.

برای من هیچ چیزی مشلی گذراندانی یک، روز در باغی برای نشاط بخشیدن به ذهن و جسم نیست. عکاسی - نقاشی - آشپزی و هر سرگرمی دیگری درمان های عالی و کامل برای یک زندگی پر مشغله است.

آیا این خبر مفید بود؟
بر اساس رای ۰ نفر از بازدیدکنندگان
با دوستان خود به اشتراک بگذارید: