کشمیر

این پارچه بسیار اشرافی به نظر می رسد اما همراه با جین یا دامن های کم قیمت و ساده نیز بسیار شیک و زیبا جلوه خواهد کرد. هر چه آن را بشویید نرم تر خواهد شد (این پارچه را با شامپو بشویید) اگر قیمت کشمیر برایتان گران است از کشمیرهایی تهیه کنید که خالص نیستند.

پشم سبک

از این پارچه می توان برای تمام سال به جز یکی دو ماه استفاده کرد. لباس هایی که با این پارچه دوخته می شوند بسیار زیبا به تن می نشینند و با هر پارچه ی دیگری که تصور کنید هماهنگی زیبایی به وجود می آورند.

لاکرا

کمک می کند تا لباس شکیل تر جلوه کند.

جیر و چرم

به دنبال اقلام نرم تر و صاف تر باشید.

پارچه های لمه و گلدوزی شده

با مخلوط کردن این پارچه ها با پارچه های ساده می توان لباس های روز تهیه کرد و ترکیبی از آن با پارچه های ظریف و حاشیه دوزی برای لباس شب فوق العاده است.

پارچه های بدن نما

از پارچه هایی خریداری کنید که دارای لایه ی آستری باشند.

ژرسه

انواعی را خریداری کنید که وزن بیشتری دارند تا برازنده تر به نظر برسید. هنگام دوخت به اندازه ها توجه زیادی کنید تا لباس به بدنتان نچسبد. جین استفاده از جین های پررنگ تر مناسب تر است زیرا از آن می تواند مانند لباس های مشکی استفاده ی زیادی برد. جین های پررنگ تر از انواع کم رنگ آن، رسمی تر است.

نایلون

نگران چروک خوردن آن نباشید. همه ی پارچه های نایلونی روی بدن چیم می خورند. این جزیی از بافت و ظاهر آنهاست. اگر به راستی از چین خوردن پارچه ناراحت اید آهارهای سنگین می تواند چروک ها را در خود بپوشاند.

آیا این خبر مفید بود؟
بر اساس رای ۰ نفر از بازدیدکنندگان
با دوستان خود به اشتراک بگذارید: