سبک چیست؟

سبک چیزی غیر قابل توصیف است که به ظاهر هر شخصی مفهوم می بخشد. سبک را با مد اشتباه نگرید مد نمی تواند جایگزین سبک خاص شما باشد. مدیر پرستان کسانی هستند که از هر چیز تازه ای که به بازار می آید تقلید می کنند حتی اگر به ظاهر آنها جلوه ی ناخوشایندی ببخشد. اگر شما مد را خیلی جدی بگیرید، قربانی آن خواهید شد. کلاسیک بمانید

مدهای گوناگون می آیند و می روند اما شما هیچ وقت از مد نخواهید افتاد، البته اگر ظاهرتان را براساس سبک ویژه ی خود بسازید. لباس ها را براساس کیفیت جنسشان خریداری کنید در این صورت سال ها می توانید از آنها استفاده کنید.

طبیعی باشید

لباس های اصلی خود را با رنگ های طبیعی انتخاب کنید، مشکی، آبی، نخودی یا قهوه ای البته لازم نیست رنگ های مد روز را کنار بگذارید اما بهتر است لباس های اصلی خود را براساس رنگ روز خریداری نکنید مثلاً اگر ارغوانی مد شده است به جای خریدن یک کت ارغوانی، بلوزی به این رنگ خریداری کنید. بدین شکل بدون این که مضحک به نظر رسید خوش پوش و شیک خواهید بود.

لباس های خود را ساده انتخاب کنید

هر چه لباس ساده تر باشد گران قیمت تر به نظر خواهد رسید. هر چه تزئینات لباس کمتر باشد مدت زمان استفاده از آن طولانی تر خواهد شد. به جزئیات نیز توجه کنید

روشی که لباس با آن تهیه می شود در چگونه به نظر رسیدن آن اهمیت زیادی دارد. در خرید لباس همه چیز اهمیت دارد، از نحوه ی برش حلقه آستین گرفته تا کیفیت دگمه ها. به خاطر داشته باشید حتماً زیپ لباس را کنترل کنید.زیپ سالم باید به راحتی در جای خود حرکت کند.

لباس های مشکی

اگر یک ژاکت روی آن بپوشید می توانید از آن برای رفتن به محل کار استفاده کنید. شب، با افزودن درخشش جواهر یا یک رشته مروارید به آن یک لباس شب مناسب خواهید داشت. می بینید رنگ مشکی برای هر موقعیتی مناسب است.

بلوز سفید تنها لباس مناسب برای هر زمان و هر فصل است. در طول هفته آن را باکت و دامن می پوشید و در تعطیلات آخر هفته از آن با لباس های جین استفاده می کنید.

دامن سیاه

اگر دامن را درست روی زانو یا بالای زانو انتخاب کنید می توانید با هر نوع پیراهنی از آن استفاده کنید.

شلوار

شلورهای کمربنددار و پیله دار بخرید تا همیشه یک دست لباس اسپرت داشته باشید.

ژاکت

ژاکت را با شلوار جین یا بلوز بپوشید. برای خرید ژاکت نوع پارچه و اندازه ی مناسب را در نظر بگیرید تا بهترین انتخاب را داشته باشید.

پلیور

پلیوری انتخاب کنید که بافت یا اندازه ی آن خیلی گشاد و شل نباشد. پلیور همراه با شلوار یادامن بسیار هماهنگ خواهد بود. پلیور جایگزین خوبی برای ژاکت است.

لباس های جین

این لباس ها شناخته شده، شیک و خوش نما هستند.

بارانی

بارانی هایی خریداری کنید که بتوان آنها را به عنوان کت عصر نیز پوشید. یک بارانی چرم گشاد همراه باکت و دامن، پیراهن یا لباس های جین بسیار عالی جلوه خواهد کرد.

آیا این خبر مفید بود؟
بر اساس رای ۰ نفر از بازدیدکنندگان
با دوستان خود به اشتراک بگذارید: