هنگام ماساژ تنه، نواحی بدون حفاظ و آسیب پذیر بدن گیرنده را باز می گذاریم. قسمت قدامی تنه اغلب با چگونگی احساس و روش ارتباط ما با دیگران مربوط می شود. هم چنین قسمتی از بدن است که حاوی بسیاری از اعضای حیاتی، از قبیل قلب و ریه ها می باشد. بنابراین، قبل از شروع فرآیند ماساژ، سعی کنید چند لحظه مشاهده نمایید که کدام قسمت تنه هنگام تنفس حرکت می کند. الگوی تنفس بطور کامل با سیر زندگی و سلامت روحی ما مربوط می شود. اگر شخص مطمئن و امیدوار باشد، ماساژ این ناحیه به دلیل برقراری تماس عمیق بین شما و او می تواند یک تجربه قابل تمجید باشد.

برای روغن زدن به طور صحیح و استفاده از حرکات وسیع روی قسمت قدامی تنه، شما باید بالای سر گیرنده قرار بگیرید. همیشه روی شبکه خورشیدی (شبکه عصبی زیر معده و جلو آئورت) و معده و ضمایم آن را به ملایمت ماساژ دهید، تا اینکه چگونگی آنها را احساس کنید. حالا دستهای خود را به آرامی روی قسمت میانی قفسه سینه بگذارید. سپس بگذارید دستهایتان به آرامی به طرف پایین و مرکز تنه بلغزند.

درست زیر ناف، بگذارید دستهایتان از هم جدا شده و به طرف پهلوها خم شوند. سپس آنها را در امتداد پهلوها به پشت بدن بکشید. در صورتی که صلاح بدانید، ممکن است از حرکت دایره ای عریض برای ماساژ تنه استفاده کنید. برای انجام این کار، از همان وضعیت که برای حرکات وسیع داشتید استفاده کنید. اما هنگامیکه دستهای شما روی شکم گیرنده از هم جدا می شوند، همانطوری که به آرامی به طرف پهلوها حرکت می کنند بگذارید دایره های بزرگ رویهم افتاده را رسم کنند.

آیا این خبر مفید بود؟
بر اساس رای ۰ نفر از بازدیدکنندگان
با دوستان خود به اشتراک بگذارید: