زیبایی را همراه خود ببرید

هیچ دلیلی وجود ندارد که اجازه دهید دربیرون از منزل ظاهرتان آشفته به نظر رسد. همه چیز را در س فر ساده بگیرید اما کنار نگذارید.

تنها دو تا : حداکثر دو رنگ همراه خود ببرید. می دانم که در محدودیت قرار خواهید گرفت اما با این کار بستن چمدان برایتان چند دقیقه وقت خواهد گرفت نه چند ساعت بار خود را با کم کردن کفش های سبک کنید کفش جای زیادی را در چمدان اشغال خواهد کرد علاوه بر این شما تنها به دو جفت کفش، یکی برای لباس رسمی و دیگری برای پیاده روی نیاز دارید. مگر این که به محل مخصوصی بروید. در صورتی که به کنار دریا می روید یک صندل به کفش های خود اضافه کنید.

لیست وسایلی که باید به همراه داشته باشید :

چتر - حوله ی حمام - پلیور - بارانی - پیراهن - عینک آفتابی - کفش ورزشی - ژاکت

هیچ گاه همراه نبرید : لباس های جین (وزن آن خیلی زیاد است) سشوار (تمام هتل ها آن را در اختیارتان قرار خواهند داد) اتو

چگونه چمدان ببندیم :

کفش های را درون جوراب کهنه یا کیسه ی پلاستیکی قرار دهید همه چیر را بپیچید - از یست پیروی ک نید هیچ وقت جعبه ی چیزی را به همراه نبرید، حتی جعبه ی داروها - کف چمدان را از وسایل سنگین پر کنید زیپ و تکمه ی لباس ها را ببندید تا از چروک شدن آنها جلوگیی کند درون کفش های را با کمربند ، زیر پوش، جوراب و جواهر پر کنید یک کیسه ی نایلکس بزرگ به همراه ببرید تا چیزهای خیس و کثیف را در آن بریزید - لباس ها را محکم بپیچید. شل بستن لباس ها موجب چروک شدن آنها می شود.

جعبه ی فیلم ها را نگه داری کنید. از آنها می توانید بری نگه داری شامپو، نرم کننده، جواهر، دارو و سایر و سایل ریزی استفاده کنید.

توجه کنید : برخی اقلام چون شامپو، لوسیون ها و غیره ممکن است به دلیل فشار در هواپیما باز شوند. آنها را درون کیسه ی پلاستیکی قرار دهید.

غذای خود را رزو کنید. با خط هوایی که انتخاب کرده اید تماس بگیرید و در مورد غذای مخصوص آن سوال کنید هر خط هوایی چند غذای اضافی نیز سرو می کند. بهتر است غذاهای تهیه شده از سبزیجات و یا کم چربی را انتخاب کنید. برخی نیز غذاهای سرد دریایی، میوه و هیندو (سیب زمینی کبابی همراه با سبزیجات بخارپز) را ترجیج می دهند.

آیا این خبر مفید بود؟
بر اساس رای ۰ نفر از بازدیدکنندگان
با دوستان خود به اشتراک بگذارید: