سلامت انسان بدون سلامت محیط زیستش و بدون سلامت همه عناصر درون آن امکان پذیر نیست."

فعال محیط زیست، مدافع حقوق حیوانات و طرفدارپزشکی طبیعی و جامع نگر "دکتر زرین آذر" پزشک متخصص امراض داخلی و دارای بورد فوق تخصص در بیماری های دستگاه گوارش، کبد و کیسه صفرا می باشد. دکتر آذر باور به درمان بیماریها، نه توسط دارو و از بین بردن نشانه ها، بلکه با پرداختن به عناصر ناسالم زندگی درونی و بیرونی فرد و تغییر و بهتر نمودن آنها دارد. در این رابطه نقش تغذیه سالم و طبیعی بشر یعنی گیاهخواری و خام گیاهخواری و همچنین دنبال نمودن اصول طبیعی سلامتی از اهمیت عمده در درمان بیماریها برخوردارند.

دکتر آذر به اینکه بدن انسان بطور طبیعی دارای قدرت درمان و ترمیم و بازسازی می باشد اعتقاد دارد و اینکه انسان باید با پیشه نمودن روش مناسب زندگی بدن را در انجام این اعمال حیاتی و برقرار کردن سلامتی یاری نماید.

ایشان علاوه بر تحصیلات آکادمیک در مورد دستگاه گوارش، بیست سال گذشته را به تحقیق و مطالعه گسترده و مستمر در مورد تغذیه مناسب درونی و بیرونی برای سلامت انسان و محیط زیستش گذرانده، در سمینارهای آموزش تغذیه و سلامت جسم و روح شرکت نموده و به تجربه در بهبود و درمان بیماریهای مختلف توسط تغذیه گیاهی و روزه آب پرداخته است.

دکتر آذر در طول چندین سال خدمت پزشکی در یکی از بیمارستانهای معروف کالیفرنیای جنوبی، هر چه بیشتر از روش درمان پزشکی مدرن که بیش از هرچیز تکیه بر مصرف دارو و اعمال جراحی مختلف دارد فاصله گرفته، نهایتاً تصمیم گرفت

که همه دانش، تجربه و وقت خود را صرف درمان طبیعی بیماران ، پزشکی بدون دارو و آموزش اصول طبیعی سلامتی نماید.

دکتر آذر اکنون در مطب خصوصی خود در کالیفرنیای جنوبی با آموزش اصول صحیح تغذیه و روش زندگی سالم به بیماران، آنان را در بدست آوردن سلامتی از دست رفته خود یاری می نماید. ایشان همچنین سمینارها و مجلس بحث و گفتگو برای عموم مردم در کتابخانه ها، مراکز عمومی و انجمن های مختلف برگزار نموده در آنها به آموزش اصول زندگی سالم و درمان بدون دارو می پردازد.

دکتر آذر همچنین چند سالی است که در سمت مشاور پزشکی با کلینیک دکتر دیوید کلین 1 که خام گیاهخوار بوده تخصص در درمان کولیتهای اولسر و کرونز روده بزرگ توسط تغذیه را دارند همکاری می نماید.

ایشان عضو مادام العمر چندین سازمان و انجمن مختلف که در زمینه محیط زیست، حقوق حیوانات و تغذیه و درمان طبیعی فعالیت دارند بوده در سمتهای مختلف با آنان همکاری دارد. از جمله این سازمانها کمیته پزشکان برای پزشکی مسئولانه 2 مؤسسه گرسون 3، انجمن ملی سلامت 4 و سازمان زمین ما 5 می باشند.

دکتر آذر در مزرعه کوچک خود که بصورت ارگانیک و بدون استفاده از سموم شیمیایی اداره می شود زندگی کرده و به کشت و پرورش میوه ها و سبزیهای مختلف برای مصرف شخصی و افراد محلی مشغول می باشد.

از دکتر آذر چندین مقاله و نوشته درباره اصول تغذیه و سلامت در سایتها و نشریات مختلف به چاپ رسیده است. ایشان در طی چند سال اخیر نتایج مطالعات و تجربیات ارزشمندشان در زمینه بیماری ها و التیام آنها را در سایت زیر به اشتراک گذاشته اند.

آیا این خبر مفید بود؟
بر اساس رای ۰ نفر از بازدیدکنندگان
با دوستان خود به اشتراک بگذارید: