امام کاظم (ع) می فرماید : «خوردن عسل دوای هر دردی است. کسی که آب پشتش (نطفه) متغیر شود (یعنی کم و غیرعادی شود) شیر و عسل برای او سودمند است»

عسل غذایی است مقوی، نیرو بخش، محرک قوه باه و در درمان انواع ناتوانی های جنسی تأثیر بسزایی دارد چه به تنهایی مصرف شود و یا همراه با سایر غذاها، دارویی مورد استفاده قرار گیرد و از این نظر خواص آن بر همگان روشن است و لازم است به چند مورد آن اشاره گردد.

درمان انواع ناتوانی های جنسی

روشهای درمان

  1. در درمان انواع ناتوانی های جنسی (کندی و سستی نعوظ و ...) عسل و زنجبیل موثر واقع می شود. مصرف زنجبیل برای هر وعده 5 گرم (یک قاشق چایخوری) است.
  2. مقداری نخود را در آب خیس کرده و به صورت خام تناول نمایید و آب خیسانده آن را با عسل مخلوط نموده و بنوشید و چند روز متوالی ادامه دهید جهت درمان ناتوانی جنسی موثر است.
  3. مصرف پودر ریشه بابونه با عسل زیاد محرک قوه باه است.
  4. مغز گردو را کوبیده و با عسل مخلوط نموده و میل نمایید جهت تقویت قوای جنسی بسیار موثر است به علاوه برای تقویت اعصاب و فربه نمودن بدن هم بسیار نافع می باشد.
  5. خوردن آب هویج مخلوط با عسل مقوی باه و برای تحریک کردن کبد و روده ها موثر است.
  6. کسانیکه مبتلا به ضعف قدرت تناسلی، سرعت انزال و یا عدم نعوظ هستند اگر به مقدار 2 جو مومیایی را در 40 گرم عسل حل کرده و میل نمایند و سه روز ادامه دهند به حد اعلا از این بابت تقویت خواهند شد.

مومیایی دارویی است کمیاب و ذیقیمت و در مداوا سریع الاثر بهترین نوع مومیایی آن است که از کوههای استان فارس بدست می آید هم خوراکی است و هم به صورت ضماد به کار می رود.

افراد مسن که به ضعف قدرت باه مبتلا هستند روغن زیتون عتیق را با عسل از هر کدام 75 گرم مخلوط نموده سه روز بخورند یا یک قاشق چایخوری پودر تخم شلغم را با عسل روزی سه بار میل نمایند.

درمان خستگی جنسی

خوردن یک لیوان شربت آب لیمو با عسل پس از هر آمیزش جنسی بسیار موثر واقع می شود و مقداری از انرژی از دست رفته را جبران می نماید. آب لیمو باید خالص و تازه باشد. چه بهتر که در خانه لیموترش تازه آماده باشد زن و مرد هریک، نیمه ای از یک لیمو ترش را در یک لیوان آب بچکانند و با عسل بیامیزند و سپس بنوشند.

 

آیا این خبر مفید بود؟
بر اساس رای ۳ نفر از بازدیدکنندگان
با دوستان خود به اشتراک بگذارید: