پوشاک مناسب

راحتی کلمه ای است که باید در سراسر دوران بارداری برای مادر تأمین شود؛ حتی از طریق پوشیدن البسه مناسب. یک کرست مناسب در دوران بارداری امری ضروری است همان طور که سایز بدن بیشتر می شود (یعنی اندازه سینه ها) سعی کنید که همیشه یک قدم جلوتر حرکت کنید؛ هیچ وضعیتی ناراحت کننده تر از این نیست که به علت البسه نامناسب تحت فشار قرار گیرید.

از آنجا که سرعت گردش خون در بدن بیشتر می شود، احتمالاً بیش از پیش احساس گرما خواهید کرد. بنابراین از البسه سبک و گشاد استفاده کنید.

ساق پا و کف پا نیز در این دوران دچار تورم می شوند (به خصوص در اواخر دوران بارداری) بهتر است که سایز کفشتان را یک شماره بزرگتر انتخاب کنید. به خصوص از نظر قرار گیری انگشتان پا در انتخاب کفش دقت بیشتری داشته باشید.

لباس های پیشنهادی

بارداری به معنای خرید لباس های گران قیمت نیست. شما تنها نیاز به خرید چند لباس اصلی، یک جفت سارافون حاملگی از جنس جین که به خوبی از جلو باز می شود، چند عدد کرست مخصوص بارداری، گن و ساق بند پشمی یا نخی و چند البسه مخصوص بارداری البته در رنگ ها و مدل های زیبا که در مراسم یا مهمانی ها از آن استفاده کنید. به این لباس ها چند عدد شلوار مخصوص بارداری در سایز بزرگ و ژاکت و تاپ گشاد نیز اضافه کنید.

از خرید لباس با الیاف مصنوعی خودداری کرده و تنها از البسه با الیاف طبیعی استفاده کنید. لباس های کشی با الیاف مصنوعی برای زن باردار سخت و عذاب آور هستند، لباس هایی از جنس پلی استر باعث عدم تعریق بدن و ایجاد ناراحتی در آب و هوای گرم می شوند.

 

آیا این خبر مفید بود؟
بر اساس رای ۷ نفر از بازدیدکنندگان
با دوستان خود به اشتراک بگذارید: