اگر در انتخاب گوشواره مناسب چهره خود دچار مشکل هستید و نمی دانید کدام مدل گوشواره باعث جذابیت بیشتر چهره شما خواهد شد، فقط کافی است حالت چهره خود را بدانید و بر طبق مطالب زیر مناسب ترین گوشواره برای صورتتان را انتخاب کنید.

صورت مثلث معکوس

اگر پیشانس شما عریض تر از سایر قسمت های صورت بوده و چانه ای کوچک و تیز رو به جلو دارید، شما صاحب صورت مثلثی معکوس هستید. بنابر این هنگام انتخاب گوشواره بهتر است از مدل هایی استفاده کنید که چانه و خط فک را پهن تر نشان می دهد. انتخاب بسیار آسان است. گوشواره های چند شاخه و گوشواره های با مدل قطره آب می تواند نیمه پایینی صورت شما را پهن تر نشان دهد.

صورت بیضی شکل

اگر می دانید صورت شما بیضی شکل است و یا عرض پیشانی با عرض چانه تفاوتی ندارد، بهتر است گوشواره های ساده انتخاب کنید. گوشواره های آویز مثلثی و گوشواره های میخی چسبید به گوش گزینه های مناسبی برای فرم صورت شما خواهد بود.

صورت گرد

اگر دارای صورت گرد هستید پس عرض صورت شما در ناحیه استخوان گونه بیشتر از سایر قسمت ها خواهد بود. برای این شکل صورت گوشواره های آویزی بلند مناسب است. این گوشواره صورت را باریک تر نشان می دهد. بهتر از از گوشواره های حلقه ای و دایره ای شکل اجتناب کنید. گوشواره های گرد و حلقه ای بزرگ صورتتان را گردتر نشان داده و این جالب نخواهد بود.

صورت قلبی

اگر پیشانی عریض تری نسبت به نیمه چایینی صورتتان دارید، و یا وقتی در آینه به خود نگاه می کنید صورتتان برایتان یادآور قلب است، فرم صورت شما قلبی است. در این حالت شما باید مانند حالت چهره مثلثی از گوشوار های قطره ای و چند شاخه استفاده کنید تا چانه باریک شما را خنثی کند.

 

آیا این خبر مفید بود؟
بر اساس رای ۰ نفر از بازدیدکنندگان
با دوستان خود به اشتراک بگذارید: