زیبایی در دوران بارداری کمی سخت است. همچنین ویار های صبحگاهی باعث می شود کمتر احساس شادابی به سراغتان آید. اما راه هایی وجود دارد که ظاهر شیک خود را در دوران بارداری حفظ کنید.

1-تمرکز روی اکسسوری ها

چیزی که در طول بارداری دچار تغییر نمی شود، اکسسوری هایی است که استفاده می کنید. می توانید همچنان از گردنبند ها و دستبند های شیک و مورد علاقه خود استفاده کنید. همچنین می توانید شال گردن های جذابی ببندید. از اکسسوری های مخصوص سر مانند کلاه های جالب و تل و گل سر و دستمال سر های شیک صرف نظر نکنید.

2-طراحی لباس بارداری

لازم نیست تنها به دلیل باردار بودن از تمایلات خود دست بکشید. در واقع طراحان لباس، لباسهای بارداری زیادی را طراحی کرده اند که بسیار جالب توجه هستند. به همین دلیل در طول بارداری هم می توانید خوشتیپ باشید اما خیلی برای لباس های بارداری هزینه نکنید زیرا چند ماه بیشتر طول نمی کشد و پس از آن لباس ها دیگر به دردتان نمی خورد.

3-رنگ های ساده انتخاب کنید

برخی در هنگام انتخاب لباس در رنگ آن دقت کافی به عمل نمی آورند. انتخاب رنگ های روشن باعث بیشتر دیده شدن برجستگی ها شده و همچنین لباس های با پارچه طرح دار، یکی از ممنوعات دوران بارداری است. در این زمان بهتر است رنگهایی را انتخاب کنید که برجستگی های بدن را بیشتر بپوشاند. رنگهایی مانند سیاه و طوسی. به خصوص در ماه های آخر بارداری و پس از آن.

4-انتخاب لباس مجلسی

34pic2

انتخاب پیراهن برای مهمانی یکی از کارهای سخت در دوران بارداری است. برخی به دنبال پیراهن های تنگ هستند که شکم برجسته آنها را بیشتر نمایش دهد. اما برخی پیراهن های گشادتری را انتخاب می کنند. گزینه مناسب می تواند پیراهن های لنگی باشد که هم شکم برجسته شما را نشان داده و هم لباس راحتی در این دوران است. بیرون ماندن استخوان ترقوه می تواند به جذابیت شما بیفزاید.

نکته مهم در دوران بارداری راحت بودن لباس در این دوره است.

آیا این خبر مفید بود؟
بر اساس رای ۰ نفر از بازدیدکنندگان
با دوستان خود به اشتراک بگذارید: