لباس هایی که می پوشید می تواند ظاهر شما را بهتر یا بد جلوه دهد. علاوه بر آن می دانستید لباسی که به تن می کنید می تواند شما را لاغر تر یا چاقتر نشان دهد. اگر اندام مناسبی ندارید چاق هستید، میتوانید از لباس هایی استفاده کنید که اندام شما را لاغرتر نشان دهد. درست مانند ترفند های آرایشی که عیوب صورت را می پوشاند، لباس ها نیز این کار را روی اندام انجام می دهند. این ترفند ها باعث می شوند، بالا تنه باریک و کشیده نشان داده شوند. همچنین ترفندهایی برای قسمت پایینی بدن نیز وجود دارد تا لاغر و باریک دیده شوند. پاسخ سوال "کدام لباس ها ما را لاغر نشان می دهند؟" در این مطلب وجود دارد.

اگر می خواهید کمر، باریک تر دیده شود، از لباس هایی که بالاتنه باز تری دارند استفاده کنید مانند پیراهن های دکلته. این لباس ها شانه ها را پهن تر نشان داده و باعث می شود کمر باریک دیده شود.

لباس هایی با رنگ های مشکی نیز اندام را لاغر تر نشان میدهند. به همین دلیل است که بیشتر افراد رنگ مشکی را بیشتر انتخاب می کنند. همچنین این رنگ باعث ظریف دیده شدن اندام نیز می شود.

پوشیدن رنگ های متنوع مثلا شلوار و تاپ یا شومیز با رنگ های مختلف، قسمت های مختلف بدن را بزرگنمایی می کند. بنابراین بهتر است از سرتا پا یک رنگ لباس بپوشید تا باریک تر دیده شوید.

اگر علاقه مند به پوشیدن لباس های راه راه هستید، حتما لباس های راه راه عمودی را جایگزین راه های افقی کنید.

سعی کنید لباس های بدون چاپ و یا با طرح های چاپی کوچک و ظریف بپوشید. چاپ های بزرگ باعث جلب توجه بیشتر به قسمت های چاق بدن شود.

سعی کنید از لباس زیر های تنگ استفاده کنید تا قسمت های چاق بدن مانند پهلو ها و شکم را جمع کند.

استفاده از کمربند می تواند باعث باریک شدن کمر شده و لباس را در تن شما زیبا جلوه دهد. به ویژه اگر لباس گشاد می پوشید با اضافه کردن کمربند جلوه ای دیگر به لباس و اندام خود دهید.

کفش های کرم رنگ نیز باعث می شود، پاها بلند و کشیده دیده شود. بنابراین بهتر است این نوع کفش ها را به استایل خود اضافه کنید.

 

آیا این خبر مفید بود؟
بر اساس رای ۰ نفر از بازدیدکنندگان
با دوستان خود به اشتراک بگذارید: