دریا مرادی دشت هنرپیشه سینما و تلویزیون ایرانی می باشد. وی تاکنون در سریال در حاشیه، شوخی کردم و تبریز در مه نقش آفرینی کرده است. دریا مرادی دشت  چند سالی است که با پویان گنجی پسر فاطمه گودرزی بازیگر معروف ازدواج کرده و متاهل است. به تازگی تصویری از لباس عروس دریا مرادی دشت در اینستاگرام منتشر شده است.

عکسی که بازیگر جوان از لباس عروس خاصش در اینستاگرام منتشر کرده است.

5e7a0a9d84358_2020-03-24_17-56 (5) - Copy

 

پویان گنجی کیست؟

پویان گنجی  متولد 19 مرداد سال 1367 در تهران بازیگر سینما ، تئاتر و تلویزیون ایران است.  پویان گنجی  زندگینامه لیسانس بازیگری دارد و حالا که ازدواج کرده همسرش هم مثل خودش بازیگر است. دریا مرادی دشت  خانواده 4 نفره به دنیا آمد. مادر  پویان گنجی  فاطمه گودرزی بازیگر سرشناس سینما و تلویزیون و پدرش هم عبدالرضا گنجی بازیگر و کارگردان تئاتر است و یک خواهر به نام آوا دارد.

فاطمه گودرزی کیست؟

فاطمه گودرزی  متولد ۱۹ تیر ۱۳۴۲ در تهران است. او هنرپیشه سینما و تلویزیون اهل ایران است. فاطمه گودرزی تا کنون موفق به دریافت یک سیمرغ بلورین بهترین بازیگر نقش اول زن برای بازی در فیلم غزال و دو نامزدی سیمرغ بلورین بهترین بازیگر نقش اول (۱۳۷۷) و نقش مکمل زن سال (۱۳۷۰) در جشنواره فیلم فجر شده‌است.

 

فاطمه گودرزی  در ١٩ تیر ماه سال ۱۳۴۲ در تهران زاده شد اما پدر و مادرش بروجردی هستند. او همچنین دارای مدرک دیپلم اقتصاد است. گودرزی همسر عبدالرضا گنجی کارگردان سینما است. پسر  فاطمه گودرزی ،  پویان گنجی ، نیز بازیگر است. او از سال ۱۳۶۱ دورهٔ دوسالهٔ تئاتر را در ادارهٔ بازیگری گذراند.

 

نخستین بازی فاطمه گودرزی در تلویزیون در مجموعه تلویزیونی آئینه بود و اولین حضور خود در سینما را با بازی در فیلم به خاطر همه چیز در سال ۱۳۶۹ تجربه کرد. او در جریان برگزاری بیست و هشتمین دوره جشنوراه فیلم فجر، همانند اصغر فرهادی و عزت‌الله انتظامی، از پذیرش داوری جشنواره خودداری کرد.

 

آیا این خبر مفید بود؟
بر اساس رای ۴ نفر از بازدیدکنندگان
با دوستان خود به اشتراک بگذارید: