به گزارش شمانیوز: فال و پیشگویی آینده یک باور خرافی است و بنیان علمی یا اعتقادی ندارد. این مطلب نیز جنبه سرگرمی داشته و نباید برای تصمیم گیری به آن استناد کنید. فال روزانتو اینجا بخون...

 

فال روزانه در روز 7 مرداد 1400 برای متولدین فروردین ماه

امروز باید بیش از هر چیزی به فکر سلامتی خود باشید.احتمالاً محیط اطراف شما درگیری های زیادی را تجربه خواهید کرد که فقط خودتان می توانید آنها را سر و سامان ببخشید.از احساساتی شدن در زندگی نترسید.امروز باید کاملاً رفتار دوستانه با اطرافیانتان داشته باشید.شاید از مهمان داری خسته شده اید اما مطمئن باشید که اتفاقات خوبی می افتد که باعث می شود عقیده تان تغییر کند.امروز فقط به دنبال ایجاد احساس شادی باشید.نگاه کردن به نعمت های ریز و درشتی که در زندگی دارید، به شما حس خوشبختی می دهد.چیزهای منفی را از اطرافتان دور کنید تا دوباره حس خوب بگیرید.

فال روزانه در روز 7 مرداد 1400 برای متولدین اردیبهشت ماه

امروز ممکن است اوضاع در محل کارتان طبق انتظار شما پیش نروند و نتوانید برنامه هایی که برای امروزتان داشته اید را همان طوری که خودتان دلتان می خواهد پیش ببرید. بعضی از همکارانتان به دلایلی که برای شما چندان واضح نیستند قصد دارند راه های دیگری برای انجام کارها انتخاب کنند که با برنامه ها و روش های پیشنهادی شما کاملا متفاوت هستند و این وضعیت برای شما اصلا قابل تحمل نیست. شما از آن آدم هایی نیستید که می توانند یک جا منتظر بنشینند تا بقیه برایشان تعیین تکلیف کنند. با این وجود بد نیست این را به خودتان یادآوری کنید که قرار نیست همیشه همه چیز طبق خواسته های شما پیش برود. کمی هم به دیگران فرصت بدهید تا اوضاع را کنترل کنند! از تک تک روزهایش استفاده کنید. با گروهی از دوستان جمع خواهید شد و کاری را شروع خواهید کرد. مبلغی به دست تان می رسد که باعث می شود بانی خیر برای دیگران باشید. در محیط کاری با شخصی آشنا می شوید که از فعالیت در کنارش لذت خواهید برد. هدیه ای دریافت می کنید که باعث شادیتان می شود.

فال روزانه در روز 7 مرداد 1400 برای متولدین خرداد ماه

اکنون اتفاقات زیادی در زندگی شما افتاده که شما نمی توانید با آنها کنار بیایید. افراد پیرامون شما حتی آنهایی که دوستتان هستند به نظر می رسد که نسبت به همیشه عصبی تر هستند و می توانند شما را عصبانی کنند. سعی کنید که به ناراحتی های گذشته تان نگاهی بیندازید، شما نسبت به موضوعات بسیار ناچیز حساسیت بیش از حد نشان می داده اید. امروز وقتی که دودل هستید، به جای نگرانی هایتان فکرهای مثبتتان را بیان کنید. اگر هنوز هم تردید در شما باقی مانده است، فردا شخص مناسبی را پیدا کرده و ترسهایتان را با او در میان بگذارید.

فال روزانه در روز 7 مرداد 1400 برای متولدین تیر ماه

امروز صبح کمی زودتر از همیشه بیدار شوید و با یک پیاده روی کوتاه و سریع گردش خونتان را بالا برده و احساس شادابی و نشاط را به خودتان هدیه کنید. شما امروز قطعه ی گم شده ی تمام پازل ها هستید و می توانید حلال بسیاری از مشکلات باشید. دیگران امروز روی کمک ها و راهنمایی های شما حساب ویژه ای باز کرده اند، پس آنها را ناامید نکنید و اگر کاری از دستتان برمی آید که به کارها و برنامه های شخصی تان لطمه ای وارد نمی کند برای آنها انجام دهید. امروز اگر می خواهید دل شخصی که دوست دارید را به دست بیاورید باید خجالت را کنار گذاشته و کمی جسورتر باشید. از صحبت کردن در مورد موفقیت ها، استعدادها و توانایی هایتان خجالت نکشید! هیچ کس بی خطا و هیچ گلی بی خار نیست. به خودتان فرصت اشتباه کردن هم بدهید. شما از هر اشتباه درسی می گیرید. برای یک سفر کوتاه برنامه ریزی خواهید کرد. شما برای هر اتفاقی آماده هستید. طوفانی که نگرانش هستید از سرتان خواهد گذشت. بسته ای به دست تان می رسد.

فال روزانه در روز 7 مرداد 1400 برای متولدین مرداد ماه

امروز دیگران در مورد خیلی چیزها با شما صحبت می کنند، اما حرف زدن در مورد احساساتشان اولویت اصلی آنها نیست. شاید بهتر باشد شما هم فعلا بیخیال احساساتتان شده و اجازه بدهید عقل و منطقتان کنترل اوضاع را در دست بگیرند. در زمینه ی حرفه ای امروز آغازگر دوره ای از موفقیت و پیشرفت برای شما خواهد بود و خودتان هم می توانید به وضوح این روند رو به رشد را مشاهده کنید. تمام موانع و مشکلاتی که در این چند وقت اخیر تجربه کرده اید را فراموش کنید، حالا دیگر بخت به شما روی آورده است. بد نیست قدر موفقیت هایتان را بدانید و همین امروز در کنار دوستان و عزیزانتان به افتخار آنها یک جشن کوچک برگزار کنید. برای انجام کاری، قبل از شروع بیشتر مطالعه کنید و اول فوت و فن کار را یاد بگیرید. در مورد نیت تان یادتان باشد که شما فقط یک بار زندگی می کنید. بهتر است راهی را انتخاب کنید که بعدها حسرت چیزی را نخورید. برای یک مسئله خانوادگی و یک تصمیم گیری نظر شما پرسیده می شود.

فال روزانه در روز 7 مرداد 1400 برای متولدین شهریور ماه

امروز باید محیط خانه خود را به محیط پر از لذت و شادی تبدیل کنید.سعی کنید زمان بیشتری را در کنار اعضای خانواده مخصوصاً فرزندانتان سپری کنید.از سلامت جسمی و ذهنی خود بیشتر مراقبت کنید.اگر سیگاری هستید، به فکر ترک آن باشید. پرخوری حال شما را بد می کند.امروز باید از کسانی که دوستشان دارید کمک بگیرید و در روزهای سختی هم متقابلاً به آنها کمک کنید.در زمینه کاری به موفقیت های زیادی می رسید.سعی کنید مفهوم خود را از خوشبختی بازبینی کنید و نگاهتان را نسبت به زندگی تغییر دهید.

 

فال روزانه در روز 7 مرداد 1400 برای متولدین مهر ماه

امروز بهتر است تمام تلاش خود را به کار بگیرید تا دست از عادت زشت غیبت کردن در مورد دیگران بردارید. هروقت خواستید در مورد کسی حرفی بزنید ابتدا به این فکر کنید که آیا این شخص از شنیدن حرف هایتان چه احساسی پیدا خواهد کرد. به این فکر کنید که آثار حرف هایتان خیلی بیشتر از آن چیزی هستند که خودتان فکر می کنید و از طریق شنونده هایتان به افراد خیلی بیشتری منتقل خواهند شد و می توانند نگرش دیگران نسبت به این شخص را تغییر دهند. امروز فاصله ی بین به دست آوردن دل شخصی که دوستش دارید و از دست دادن او می تواند به اندازه ی یک تار مو باشد. همه چیز به خود شما و صداقتی که در رفتارتان دارید بستگی دارد. کمی دست از ولخرجی بردارید تا دچار مشکلات مالی نشوید. به سلامتی تان بیشتر اهمیت بدهید. از خوردن غذا لذت ببرید به موسیقی گوش کنید و کتاب بخوانید. زندگی شما در همین یک مشکلی که به تازگی پیش آمده نباید خلاصه بشود، قوی باشید و اجازه ندهید هیچ کس حق زندگی کردن را از شما بگیرید.

فال روزانه در روز 7 مرداد 1400 برای متولدین آبان ماه

امروز باید نگاه خود را نسبت به مسائل تغییر دهید تا بتوانید فهم جدیدی از مسائل به وجود بیاورید و ارتباط خود را با اطرافیانتان بهبود ببخشید.ایده های ناب را به کار بیندازید.از انرژی بالای خود برای انجام کارهای جدید استفاده کنید.امروز با اشخاصی مواجه می شوید که می توانند خلاقیت شما را به کار بگیرند.چند دقیقه ای با خودتان خلوت کنید.انجام اقداماتی مثل مدیتیشن حال روحی شما را بهبود می بخشد. نباید تن به اجبار دیگران بدهید.سعی کنید مثبت اندیشی درونتان را افزایش دهید و زندگی را آسان بگیرید تا برایتان راحت تر پیش برود.

فال روزانه در روز 7 مرداد 1400 برای متولدین آذر ماه

امروز خواهید دید که ذهنتان خیلی بهتر از همیشه عمل می کند و درک خیلی بهتری از هدف خود در زندگی دارید. این می تواند فرصت خوبی برای سر و سامان دادن به اهداف و برنامه هایتان باشد. میلتان نسبت به کمک کردن و مراقبت از دیگران بسیار زیاد شده است و حتی اعتماد به نفستان بسته به این است که چقدر به درد اطرافیان خود می خورید و به آنها کمک می کنید. رفتارتان طوری است که انگار همه بچه های شما هستند و به نظرات و توجه شما نیاز دارند. اگر کسی از شما درخواست کمک کرد یا فکر کردید توصیه هایتان به رشد و آگاهی آنها کمک می کنند حتما این کار را بکنید، اما موظب باشید کارهایتان جنبه دخالت به خود نگیرند. این آتشی که در آن می سوزید را خودتان افروخته اید، به جای دامن زدن بیشتر به آن به خودتان کمک کنید. لازم است خلوت و فکر کنید تا مشکل را از ریشه حل و خودتان را خلاص کنید. بحث کردن با دیگران فقط عصبی و کلافه ترتان می کند حواستان باشد این هفته از هر بحثی دوری کنید.

فال روزانه در روز 7 مرداد 1400 برای متولدین دی ماه

امروز باید از پیشنهادات افراد باتجربه کمک بگیرید.سعی کنید در کاری که انتخاب کرده اید ثابت قدم باقی بمانید.هیچ کس نمی تواند به شما صدمه بزند، مگر اینکه خودتان اجازه انجام این کار را به او بدهید.مسئولیت پذیری خود را افزایش دهید.اجازه ندهید که دیگران بخواهند در امور شما اختلال ایجاد کنند. دقت خود را نسبت به مسائل بالا ببرید.سعی کنید همیشه در انجام کار خیر و نیک، سهیم باشید.امروز باید هزینه های اضافی زندگی خود را بکاهید.از کسانی که دوستشان دارید قدردانی کنید و شرایط را به گونه ای فراهم کنید تا انها تمایل بیشتری برای ماندن در کنار شما داشته باشند.

فال روزانه در روز 7 مرداد 1400 برای متولدین بهمن ماه

امروز طرز لباس پوشیدن شما بهتر شده است و بیشتر به ظاهر خود توجه می کنید، همه اینها به خاطر این است که در حال حاضر ونوس بیشتر به شما توجه کرده و شما را در زمان حال نگه می دارد. خوشبختانه امروز که ونوس در اولین خانه شما که فقط مربوط به نیازهای شخصی است قرار می گیرد دوستانتان شما را جذاب تر از همیشه خواهند دید. حالا شما چگونه با فردی که با شما اینقدر مهربان است رفتار می کنید؟ نباید بی موقع تحسین های او را قطع کنید. باید قلب مهربانی داشته باشید و با آغوش باز پذیرای عشقی باشید که هم اکنون به سمت شما آمده است.

فال روزانه در روز 7 مرداد 1400 برای متولدین اسفند ماه

امروز بهتر است بیش از اندازه انتقاد نکنید و دیگران و کارهایشان را زیر سوال نبرید. اگر در بیان افکار و نظراتتان دقت کافی را نداشته باشید ممکن است با حرف هایتان دیگران را آزرده کرده و از خود برانید. بهتر است امروز زیاد در صحبت کردن عجله نکنید و قبل از گفتن هر حرفی آن را چند بار در دهانتان بچرخانید، اصلا چرا به جای حرف زدن سعی نمی کنید امروز بیشتر شنونده باشید؟ همچنین امروز زمان خیلی خوبی برای تصمیم گیری در مورد مسائل مهم نخواهد بود و یا حداقل برای این کار باید احتیاط و دقتی چند برابر بیشتر از سایر مواقع به خرج دهید. امروز به نفعتان است کمی سرعتتان را کم کرده و به جای حرکت کردن اوضاع را زیر نظر بگیرید. فکری شما را به خودش مشغول کرده طوری که خواب و راحتی را از شما گرفته است، یادتان باشد که جهان پر از مشکلات است و همه کارها هم بر وفق مراد آدم گاهی پیش نمی روند. در حال حاضر با دور اندیشی و حوصله منتظر باشید، به زودی خبری خوش دریافت می کنید و تغییرات کلی در زندگی تان روی خواهد داد.

 

آیا این خبر مفید بود؟
بر اساس رای ۰ نفر از بازدیدکنندگان
با دوستان خود به اشتراک بگذارید: