به گزارش خبرنگار پایگاه خبری مه شو ؛  بدون شک روز جشن تولد یکی از بهترین روزهای زندگی هر آدمی به شمار می رود. به همین علت بسیاری با دعوت از اقوام و دوستان و جشن گرفتن این روز آن را برای خود به روزی خاطره انگیز تبدیل می کنند. اما برای یک زن جوان چیزی نمانده بود روز جشن تولد تبدیل به یک کابوس وحشتناک برای او شود. شوخی یکی از دوستان این زن جوان در روز جشن تولد او و کوبیدن کیک به صورتش نزدیک بود منجر به از دست دادن یکی از چشمانش شود.

در این حادثه پس از آنکه یکی از دوستان این زن قسمتی از کیک تقسیم شده را به صورت او کوبید چوب کیک به داخل پلک وی فرو رفت. شیرینی پز برای تهیه کیک چند لایه از چوب استفاده کرده بود. پس از این حادثه این زن در حالی که از درد فریاد می کشید و خون از پلک چشمش جاری شده بود به نزدیکترین بیمارستان منتقل شد.

در تصویری که از این زن منتشر شده چوب کیک را در حالی که وارد پلک او شده نشان می دهد. در این حادثه خوش شانسی این زن موجب شد تا آسیب جدی به چشمش وارد نشود. او تنها در ناحیه پلک و نزدیک به چشم راست خود دچار جراحت سطحی شد. او با انتشار این تصویر در فیسبوک خود از کاربران خواست تا از انجام شوخی های مشابه جدا خودداری کنند.

جشن تولد

 

آیا این خبر مفید بود؟
بر اساس رای ۵ نفر از بازدیدکنندگان
با دوستان خود به اشتراک بگذارید: