متاسفانه امروز صبح  (پنجشنبه 21 مرداد 1400 )  مطلع شدیم علی سلیمانی بازیگر خوب و خوش اخلاق کشورمان نتوانست با ویروس منحوس کرونا مقابله کند و بعد از یک هفته بستری شدن در بیمارستان به دیار باقی شتافت .

اوایل هفته بود که خبر وخامت حل علی سلیمانی مردم کشور را نگران کرد و شروع  به دعا کردن برای این بازیگر خوب  کردند. طی دو روز گذشته فیلمی از این  بازیگر منتشر شد که در بیمارستان درحال نوشیدن آب می باشد که باعث خوشحالی طرفداران این بازگر شد ولی تاسفانه گویا دیروز دوباره حال علی سلیمانی وخیم می شود و دوباره از بخش به ای سی یو بیمارستان منتقل میشود و صبح امروز  (پنجشنبه 21 مرداد 1400 )  علی سلیمانی  به دیار حق می شتابد.

علی سلیمانی

علی سلیمانی متولد سال 1350 بوده است و در زمان فوت  50 سال داشت. وی تحصیل کرده دانشگاه تهران در رشته  نمایش گرایش بازیگری بود.

وی فعالیت خود را ازسال 1373 با  حضور در فیلم سفر به خیر  آغاز کرد. از زنده یاد علی سلیمانی فیلم و سریال های متعددی به جا مانده است. علی سلیمانی علاقه ویژه به ورزش و مخصوصا رشته رزمی کاراته داشته است.

علی سلیمانی

سهیلا جوادی متولد 1358 و از بازیگران خوب تائتر کشور ، همسر علی سلیمانی است که ایشان نیز به همراه همسرش درگیر ویروس کرونا شده است ولی طبق شنیده ها حال خانم جوادی بهتر است . این زوج هنرمند یک دختر به نام صبا دارند.

آخرین فیلم علی سلیمانی در بیمارستان

 

بیقراری همسر علی سلیمانی از فوت همسرش

 

سهیلا جوادی همسر مرحوم علی سلیمانی با انتشار یک فیلم غم انگیز از همسرش روی تخت بیمارستان دل مردم را لرزاند. 

 

 

زمان و مکان مراسم تشییع پیکر علی سلیمانی

 

پیکر علی سلیمانی جمعه حدود ساعت ۱۱ صبح در بهشت زهرا، قطعه هنرمندان برگزار خواهد شد . خانواده علی سلیمانی از مردم درخواست کرده اند برای مراسم تشییع به بهشت زهرا نیایند.

 

علی سلیمانی + شمانیوز

آیا این خبر مفید بود؟
بر اساس رای ۰ نفر از بازدیدکنندگان
با دوستان خود به اشتراک بگذارید: