به گزارش پایگاه خبری نامه نیوز: قیمت خودرو در بازار روز شنبه با افزایش قیمت در بعضی از خودروهای داخلی همراه بود. قیمت پراید ۱۱۱ با افزایش دو میلیون تومانی به ۱۵۵ میلیون تومان رسید. پژو پارس اتوماتیک با افزایش قیمت یک درصدی به ۳۸۵ میلیون تومان و قیمت پژو ۲۰۷ دنده‌ای مدل ۱۴۰۰ به ۳۴۰ میلیون تومان رسید.

نوسان قیمت‌ها در هفته‌های اخیر به حدی بود که خودروها افزایش‌های شدیدی را تجربه کردند؛ تا جایی که قیمت پراید تخت گاز به سمت ۱۶۰ میلیون تومان حرکت کرد.

به نظر می‌رسد افزایش قیمت خودرو متاثر از افزایش قیمت ارز در بازار بود؛ تا جایی که بررسی‌ها نشان می‌دهد که قیمت پراید ۱۱۱ صفر در روز هفتم شهریورماه با رقم ۱۵۷ میلیون تومان به فروش رفت.

با این وجود، در روزهای گذشته کمی بازار خودرو آرام گرفته است؛ به طوری که قیمت پراید ۱۱۱ در حال حاضر در بازار ۱۵۳ میلیون تومان قیمت دارد؛ اگرچه هنوز نسبت به قیمت پراید یک ماه قبل، یعنی ۲۰ مردادماه ۱۰ میلیون تومان بالاتر است. بیستم مرداد قیمت پراید ۱۱۱ به ۱۴۳ میلیون تومان فروخته می‌شد.

بنا به این گزارش، در حال حاضر در بازار خودرو قیمت پراید ۱۳۱ به ۱۳۹ میلیون تومان، قیمت پراید ۱۳۲ به قیمت ۱۳۲ میلیون تومان، قیمت پراید ۱۵۱ به قیمت ۱۴۷ میلیون تومان و پراید ۱۵۱ پلاس به قیمت ۱۶۲ میلیون تومان است.

 

آیا این خبر مفید بود؟
بر اساس رای ۰ نفر از بازدیدکنندگان
با دوستان خود به اشتراک بگذارید: