سلبریتی هایی که عجیب ترین ازدواج را داشتند!
 

55 آنلاین به نقل از وقت صبح، حتماً ازدواج سلبریتی ها برای همه افراد یک موضوع جذاب محسوب می شود و بسیاری از ما پیگیر آن ها هستیم اما گاهی اوقات ازدواج بسیاری از این افراد مشهور چیزی طول نمی کشد و باعث می شود که آن ها خیلی سریع از هم طلاق گرفته و جدا شوند.

حتماً ازدواج سلبریتی ها برای همه افراد یک موضوع جذاب محسوب می شود و بسیاری از ما پیگیر آن ها هستیم اما گاهی اوقات ازدواج بسیاری از این افراد مشهور چیزی طول نمی کشد و باعث می شود که آن ها خیلی سریع از هم طلاق گرفته و جدا شوند.

در این قسمت قصد داریم کوتاه ترین ازدواج های سلبریتی ها را به شما معرفی کنیم.

 اسپیرز و جیسون الکساندر؛ 55 ساعت

این دو نفر فقط 55 ساعت با یکدیگر زندگی کردند. آن ها دوست زمان کودکی هم بودند. هر دو در مراسم عروسی شان لباس اسپرت پوشیده بودند اما زندگی آن ها فقط 55 ساعت دوام آورد و فهمیدند که واقعاً به درد هم نمی خورند و یکدیگر را درک نمی کنند.

نیکلاس کیج و اریکا کویک؛ 4 روز

قبل از اینکه مردم نیکلاس را بشناسند، وارد رابطه با یک میکاپ ارتیست خود شده بود. آن ها با یکدیگر ازدواج کردند اما خیلی سریع جدا شدند. عمق رابطه آن ها هرگز زیاد نشد و تنها چهار روز با هم زن و شوهر بودند. 4 روز بعد از ازدواج، اعلام کردند که می خواهند از هم جدا شوند

تریسی ادموند و ادی مورفی؛ 14 روز

این دو نفر در سال نو 2008 با یکدیگر آشنا شده و وارد یک رابطه رمانتیک شدند. مراسم عروسی آن ها در غروب آفتاب به عاشقانه ترین حالت ممکن برگزار شد اما دقیقاً دو هفته بعد اعلام کردند که می خواهند از هم جدا شوند و ازدواج آن ها فقط 14 روز طول کشید.

ماریو لوپز و علی لاندری؛ 18 روز

این دو نفر بعد از شش سال آشنایی تصمیم گرفتند که بالاخره در آوریل سال 2004 با هم ازدواج کنند اما جالب است بدانید بعد ازدواج، آن ها حدود دو هفته بعد از یکدیگر طلاق گرفتند.

شایعاتی در مورد آن ها ایجاد شد و باعث شد که نتوانند کنار یکدیگر دوام بیاورند. البته بعضی از خبر ها حاکی از آن است که این آقا به همسرش خیانت کرده است اما در هر صورت ازدواج آن ها 18 روز بیشتر طول نکشید.

جرمی توماس و درو باریمور؛ 39 روز

این دو در ماه مارس سال 1994 زمانی که باریمور فقط 19 سال سن داشت، با یکدیگر ازدواج کردند اما ازدواج آن ها هم زیاد دوام نیاورد. آن ها 6 هفته بعد؛ یعنی بعد از 39 روز اقدام به جدایی کردند و گفتند که ما از اول اشتباه کرده بودیم.

کریس هامفریز و کیم کارداشیان؛ 72 روز

این دو هم یکی از سریع ترین طلاق های جهان را به ثبت رساندند. تقریباً 72 روز از ازدواجشان می گذشت و اعلام کردند که می خواهند جدا شوند. این دو نفر شهرت بسیار زیادی داشتند اما با این حال شجاعت اعلام طلاق زود هنگام را داشتند. البته بسیاری از افراد تهمت زدند که ازدواجشان از اول هم دروغ بوده اما آن ها واقعا با یکدیگر ازدواج کرده بودند.

نیکلاس کیج و لیسا مری پرسلی؛ 107 روز

ازدواج این دو نفر هم جزء ازدواج های کوتاه محسوب می شود. آن ها در آگوست سال 2002 مراسم عروسی خود را برگزار کردند اما در نوامبر سال بعد؛ یعنی 107 روز بعد از ازدواجشان از یکدیگر جدا شدند البته طلاق آن ها در سال 2004 رسمی شد اما بعد از 107 روز دیگر در کنار هم زندگی نکردند.

آملیا وارنر و کالین فارل؛ 121 روز

این دو در ماه جولای سال 2001 با هم ازدواج کردند و مراسم باشکوهی برگزار کردند اما هرگز نتوانستند این ازدواج را به یک رابطه بلند مدت تبدیل کنند و چهار ماه بعد یعنی بعد از 121 روز اعلام کردند که قصد جدایی دارند.

پاملا آندرسون و کید راک؛ 122 روز

این دو در جولای سال 2006 با هم آشنا شدند و همان موقع ها با یکدیگر ازدواج کردند اما ازدواج آن ها فقط 4 ماه طول کشید و فقط 122 روز دوام آورد و اعلام کردند که می خواهند از هم جدا شوند.

بردلی کوپر و جنیفر اسپوزیتو؛ 122 روز

قبل از اینکه بردلی کوپر به ستاره تبدیل شود، در سال 2006 با جنیفر ازدواج کرد اما زندگی آن ها فقط 122 روز دوام آورد و تصمیم گرفتند که از هم جدا شوند و خودشان هم اعلام کردند که از این اتفاق ناراحت نیستند و فقط تجربه کسب کرده اند.

کنی چسنی و رنی زلوگار؛ 128 روز

این دو فقط 128 روز در کنار یکدیگر زندگی کردند. ازدواج آن ها سر و صدای زیادی به پا کرد زیرا یک خواننده معروف با یک بازیگر زن معروف ازدواج کرده بود اما باز هم نتوانستند این ازدواج را به یک رابطه خوب تبدیل کنند.

کارمن الکترا و دنیس رادمن؛ 129 روز

این دو در نوامبر سال 1998 با یکدیگر ازدواج کردند. ازدواج آن ها نیز تقریباً پرسر و صدا بود اما 9 روز بعد درگیری های شان شروع شد. باز هم تلاش خودشان را کردند اما بالاخره در مارس 1999 از یکدیگر جدا شدند. ازدواج آن ها فقط 129 روز طول کشید.

تام گرین و درو باریمور؛ 163 روز

همانطور که ازدواج این دو نفر خیلی سریع صورت گرفت، طلاقشان هم خیلی زود اتفاق افتاد. تقریباً ازدواج آن ها زیر یک سال طول کشید و تصمیم گرفتند که آن را به پایان برسانند . مدت زمانی که با هم زندگی کردند، فقط 163 روز بود.

سوفیا بوش و چاد مایکل موری؛ 163 روز

این دو هم در آوریل سال 2005 با یکدیگر ازدواج کردند. حدود 200 مهمان در مراسم عروسی آن ها حضور داشت و مقابل آنها با یکدیگر عهد و پیمان بستند اما زندگی شان نیز کوتاه بود و 163 روز بعد از یکدیگر جدا شدند.

کریس جود و جنیفرلوپز؛ 218 روز

این دو هم یک طلاق سریع هنگام را رقم زدند و فقط 218 روز در کنار یکدیگر زندگی کردند. بعد از اینکه رابطه شان به هم خورد، تصمیم گرفتند که باز با هم باشند اما نتوانستند.

جیم کری و لورن هالی؛ 309 روز

جیم کری بعد از اینکه از همسر اولش جدا شد، سریع وارد رابطه با لورن شد اما رابطه آن ها هرگز بلند مدت نبود و زیر یک سال طول کشید. آن ها فقط 309 روز در کنار هم زندگی کردند.

الیزابت موس و فرد ارمیسن؛ 312 روز

زندگی این دو فقط 312 روز طول کشید. با وجود این که کسی باور نمی کرد آن ها از دیگر طلاق بگیرند اما در سپتامبر سال 2010 از هم جدا شدند. در حالی که در اکتبر سال 2009 با یکدیگر ازدواج کرده بودند. چند سال بعد الیزابت دوباره ازدواج کرد و اعلام کرد در ازدواج قبلی اش بسیار جوان بود و عجله کرده بود.

اوجانی نوآ و جنیفر لوپز؛ 313 روز

این زوج مشهور جنجالی با ازدواجشان سر و صدای زیادی به پا کردند. آن ها سال 1997 ازدواج کرده اما به دلیل اینکه تفاهم نداشتند، در ژانویه سال 1998 از یکدیگر جدا شدند. ازدواج آن ها فقط 313 روز طول کشید.

کوری بوهان و آدرینا پاتریج؛ 319 روز

ازدواج این دو هم 319 روز به طول انجامید . این دو نفر از قبل هم با یکدیگر دوست بودند و احساس می کردند که تفاهم زیادی دارند اما ازدواج موفقی نداشتند و کم تر از یکسال از هم جدا شدند. ازدواج آن ها در نوامبر سال 2016 و طلاقشان در سپتامبر سال 2017 بود.

آیا این خبر مفید بود؟
بر اساس رای ۰ نفر از بازدیدکنندگان
با دوستان خود به اشتراک بگذارید: