رایان شجریان پسر محمدرضا شجریان دربی مادرید را از نزدیک تماشا کرد. شب گذشته (دوشنبه ۱۶ بهمن ۱۴۰۲) دربی مادرید برگزار شد و رئال مادرید در آخرین دقایق پیروزی یک بر صفر مقابل اتلتیکومادرید را با تساوی عوض کرد. رایان شجریان پسر محمدرضا شجریان در ورزشگاه سانتیاگو برنابئو حاضر بود و این بازی حساس را از نزدیک تماشا کرد.

پسر خسرو آواز ایران و برادر همایون شجریان، پیش‌تر هم برای تماشای بازی پرسپولیس مقابل بایرن مونیخ به همراه پدرش راهی ورزشگاه آزادی شده بود. محمدرضا شجریان از طرفداران پر و پا قرص رئال بود و در گفت‌وگویی اعلام کرده بود از باخت‌های کهکشانی‌ها ناراحت می‌شود.

رایان شجریان بعد از تماشای بازی دیشب در اینستاگرام خود، استوری و پستی گذاشت که عکس پدرش را در دست داشت. او همچنین نوشت:

ده سالم بود که به تماشا‌ی بازی پرسپولیس و بایرن در ورزشگاه ازادی با پدر رفتم. هر وقت بازی رئال رو با پدر تماشا میکردیم، میگفتیم باید یک روزی با هم بریم برنابئو که از نزدیک بازی رو تماشا کنیم.
آن روز رسید. آن روز رسید، اما نشد که با هم در استادیوم باشیم و لذت ببریم.
عکسش رو بردم که یادی از قدیم کنم و جایش را خالی کنم. میدونم از اون بالا بازی رو دید...، اما حقیقت این است.. حقیقت این است که چه برای اولین آهنگ، اولین آلبوم، برای اولین کنسرت، برای تولدت ها، برای عروسی و تمام موفقیت‌های زندگیم در کنارم نیست و اون بالاست.
چقدر زود دیر میشه...‌ای کاش جور دیگه‌ای میشد که همه اینهارو در کنارش تجربه کنم.
اه از رفتگان بی برگشت..
زندگی به کامتان
رایان شجریان