محسن شریفیان آهنگساز شناخته شده کشورمان است که اخیرا به عنوان داور مسابقه صداتو با اجرای محسن کیایی مورد توجه اهالی هنر قرار گرفت. محسن شریفیان نوازنده‌ نی‌انبان است با گروه لیان سال هاست تلاش می کند که موسیقی جنوب ایران را در داخل و البته خارج از کشور معرفی کند. اجراهای محسن شریفیان در فستیوال‌های مختلفِ دنیا که گاه‌گاهی برایش جوایز و افتخاراتی نیز به همراه داشته و کنسرت‌های منظمش در تهران و شهرستان‌ها همواره با استقبال روبرو بوده است.

محسن شریفیان یک دختر به نام لیانا دارد که این پدر و دختر اخیرا در کنسرت گروه «لیان» در شامگاه ۱۲ اسفند در برج میلاد روی صحنه رفتند. ابتدای این کنسرت به شکلی غافلگیرکننده با ورود و اجرای سلوی نی‌انبان از سوی «لیانا شریفیان» همراه بود؛ دختر محسن شریفیان که میراث‌دار پدر در ترویج موسیقی نواحی ایران است و از همان ابتدا فضای کنسرت را با شور و حال شروع کرد. 

محسن شریفیان در ادامه روی صحنه آمد و به نزدیکی بهار و نوروز اشاره کرد و توضیح داد: «امشب قرار است حال دلمان را خوب کنیم و به سبک ما جنوبی‌ها، برای عید و خوشی‌هایمان ابراز دلتنگی کنیم و آرزو کنیم که عید زودتر بیاید.»

قطعه «عید بیو» (عید بیا) با آواز «آکا صفوی» اثر بعدی بود که در سالن اجرا شد و با همراهی حضار همراه شد.

 

حجم ویدیو: 22.45M | مدت زمان ویدیو: 00:00:40