دنیز دختر علی دایی است. دختر علی دایی در انگلیس زندگی می کند. به تازگی دختر علی دایی فارغ التحصیل شده است. دختر علی دایی توانست جزو نفرات برتر تحصیلی باشد. شادی دختر علی دایی را از این موضوع ببینید. دختر علی دایی دنیز نام دارد.

didani_org_267333416_135117512245998_448153199401313581_n

 

عکس جدید و کریسمسی دنیر دختر علی دایی در اروپا و کادوی غول پیکر او که نزدیک به کریسمس است حسابی خبرساز شد . 

didani_org_267387491_311698010829043_8595165313019089512_n

دختر علی دایی درسخوان است

پیش تر فقط تصاویر جشن و مهمانی بازی دنیز دایی را دیده بودیم و تصور می کردیم دنیز دختری خوشگذران است که با پول پدرش در انگلیس زندگی مرفه وبی دغدغه ای دارد اما دنیز پستی منتشر کرد که نشانگر تلاش و پشتکار این دختر ایرانی است.

خوشحالی دنیز بعد از فارغ التحصیلی با نمره عالی

دنیز دختر جذاب علی دایی تحصیلات دوره دبیرستان را به پایان رساند و نکته جالب اینکه دختر اول علی دایی جزو دو درصد دانش آموز برتر انگلیس شد.

علی+دایی (1)یکی از دوستان ونزدیکان دنیز در واکنش به این موفقت دختر علی دایی نوشت:

جذاب من دنیز عزیزم خبر خوشحالی پایان تحصیلات دبیرستانت را شنیدم که در تمام انگلیس نفر برتر شدی بسیار تبریک میگم که با تلاش مستمر بدون سرمایه پدر در بهترین مدرسه انگلیس با موفقیت قبول شدی به شما و مامان نازنینت که بدور از هر حاشیه ای فقط و فقط به فکر موفقیت و شکوفایی ات بوده و هست تبریک میگم نازنینم از چشم بد دور باشی و در پناه حق به موفقیت‌های بیشتر در زندگیت برسی شاد باشی افتخار پدر و مادر و دوستدارانت تبریک تبریک تبریک

بیوگرافی دختر علی دایی

علی دایی زمانی که ۲۵ سال سن داشت با خانمی به نام مریم ازدواج کرد که ازدواجشان عمر چندانی نداشت و از هم جدا شدند در حال حاضر همسر اول ایشان لندن ساکن هستند و حاصل ازدواج ان‌ها یک دختر به نام دنیز دایی بود.

ازدواج دوم علی دایی در اول بهمن ماه ۱۳۸۳ سن ۳۵ سالگی صورت گرفت و به جرگه متاهلین پیوست. علی دایی سال ۱۳۸۳ با ونا فرخ آذری آزادی دختر یک تاجر طلا همسر فعلی خود ازدواج کرد.

علی دایی در سال ۱۳۸۴ در مصاحبه‌ای در خصوص شیوه آشنایی با همسرش و خصوصیات شریک زندگیش گفت: همسرم از آشنایان دور خانوادگی ما می‌باشد، مادرش اردبیلی و پدرش تبریزی است و بزرگ شده تهران می‌باشد. مشخصات کامل یک دختر آذربایجانی را دارد و لیسانس صنایع غذایی می‌باشد، او هشت سال از من کوچک‌تر است.

علی دایی در خصوص انتخاب همسرش گفت: همسرم را هم من انتخاب کردم و هم مادرم. علی دایی در ادامه می‌گوید: همسرم فرزند اول خانواده است.

نکته جالب در مورد ازدواج علی دایی مهریه همسرشان است. «از آنجا که خانواده همسرم دارای اعتقادات ارزشمند اسلامی هستند، مهریه شان مثل مهریه حضرت فاطمه (س)، «آب» است. خیلی‌ها فکر می‌کردن که مهریه همسرم سکه‌های زیادی است، به قول این جدیدی‌ها...! اما با تفاهمی که بین ما بود، مهریه ضامن خوشبختی نیست، بلکه صداقت‌ها و حسن نیت‌ها، زمینه ساز یک زندگی مشترک است»

در حال حاضر علی دایی بر خلاف تصور دو فرزند دارد. اما بیشتر رسانه‌ها عکس‌های نورا دایی فرزند دومش را منتشر کرده اند.

ماجرای بر سر زبان افتادن دنیز دایی از آنجایی شروع شد که علی دایی در برنامه نود به اسم دخترش قسم خورد به جان نورا نمی‌بخشم. اما مایلی کهن در جواب گفت بهتر است بگوید به جان دنیز نمی‌بخشم. بر این اساس ماجرای همسر سابق علی دایی بر سر زبان‌ها افتاد.

دنیز دایی

دنیز دختر متولد دهه ۷۰ شمسی در تهران است دنیز دایی در حال حاظر همراه با مادر خود در لندن زندگی می‌کند. دنیز دایی با اینکه در خارج از ایران زندگی می‌کند، اما تیپ و ظاهری نامتعارف دارد. وی در صفحه شخصی اینستاگرامش حدود سی و هشت هزار بازدید کننده دارد. دنیز دایی در حال انجام تمرینات آمادگی برای رقص حرفه‌ای است و فیلم و عکس‌های از تمرینات رقص و ورزش منتشر می‌کند و همچنین تصاویری با دوستان و پدرش علی دایی نیز در این میان دیده می‌شود.

رقص هیپ هاپ دنیز

دنیز دایی در حال حاظر در حال تمرین رقص حرفه‌ای است و رقص را به صورت حرفه‌ای دنبال می‌کند و گاهی فیلم و عکس‌هایی از تمرینات رقصش به تنهایی و گهکاهی هم عکس‌هایی در کنار دوستانش منتشر می‌کند، اما چون ظاهرا دیدار کمی با پدرش دارد تصاویر کمی هم در کنار علی دایی به اشتراک گذاشته است.

پیش‌تر فقط تصاویر جشن و مهمانی بازی دنیز دایی را دیده بودیم و تصور می‌کردیم دنیز دختری خوشگذران است که با پول پدرش در انگلیس زندگی مرفه و بی دغدغه‌ای دارد، اما دنیز پستی منتشر کرد که نشانگر تلاش و پشتکار این دختر ایرانی است.

خوشحالی دنیز بعد از فارغ التحصیلی با نمره عالی

دنیز دختر جذاب علی دایی تحصیلات دوره دبیرستان را به پایان رساند و نکته جالب اینکه دختر اول علی دایی جزو دو درصد دانش آموز برتر انگلیس شد.

یکی از دوستان و نزدیکان دنیز در واکنش به این موفقت دختر علی دایی نوشت: جذاب من دنیز عزیزم خبر خوشحالی پایان تحصیلات دبیرستانت را شنیدم که در تمام انگلیس نفر برتر شدی بسیار تبریک میگم که با تلاش مستمر بدون سرمایه پدر در بهترین مدرسه انگلیس با موفقیت قبول شدی به شما و مامان نازنینت که بدور از هر حاشیه‌ای فقط و فقط به فکر موفقیت و شکوفایی ات بوده و هست تبریک میگم نازنینم از چشم بد دور باشی و در پناه حق به موفقیت‌های بیشتر در زندگیت برسی شاد باشی افتخار پدر و مادر و دوستدارانت تبریک تبریک تبریک

فعالیت در اینستاگرام

دنیز از فعالان اینستاگرام می‌باشد، اما به دلیل اینکه ظاهرا زیاد فارسی صحبت نمی‌کند کپشن هایش را هم همیشه به انگلیسی تایپ می‌کند. دنیز دایی به تازگی عکسی از خود منتشر کرد و در متن عکسش به فارسی نوشت:

چرا کپشن فارسی نوشتن از انگیسی نوشتن انقدر سختتره؟

این حرف دنیز ظاهرا بسیاری از کاربران را خشمگین کرده است، زیرا او آنقدر زندگی‌ای مرفه در لندن داشته که دیگر دارد اصالت ایرانی اش را فراموش می‌کند. البته ناگفته نماند دنیز خود نیز دختری تلاشگر و موفق است.

همانطور که پست‌های اینستاگرامش می‌بینید او همانند همان اروپایی‌ها اهل آرایش زیاد نیست و بیشتر مواقع با چهره‌ای ساده و آراسته می‌باشد.

علاقه به تیلور سوئیفت

در یکی دیگر از پست‌های اینستاگرام خود نیز به تیلور سویفت خواننده مشهور اروپایی علاقه نشان داد و هنگام مرتب کردن خود نوشت: اگر شما با آهنگ‌های تیلور سویفت آماده نشوید زندگی نکرده اید.

شما می‌توانید فیلم‌ها و عکس‌های دنیز دایی را در صفحه اینستاگرامش به آدرس deniz_daei ببینید.

نورا دایی

اولین فرزند علی دایی از ازدواج دومش در سال ۱۳۸۸ به دنیا آمد: دختری با نام نورا.

علی دایی در اکثر مواقع از علاقه زیاد خود به نورا به زبان آورده و می‌گوید:دوست دارم نورا به همه چیز برسد.

علی دایی هر موقعیتی که برایش پیش بیاید دخترش را با خود همراه می‌کند: از خرید کردن و گردش گرفته تا شرکت در تمرینات و حضور در رختکن و جمع دوستان پدر...

علی دایی در مورد دخترش میگوید: زندگی عشق، همه چیز من است. یک لبخندش را با دنیا عوض نمی‌کنم.

آیا این خبر مفید بود؟
بر اساس رای ۱ نفر از بازدیدکنندگان
با دوستان خود به اشتراک بگذارید: